AKP Sakarya'da hedef 200 bin üye

AKP İl Başkanı Yunus Tever, Güneşler Mahallesi'nde ikamet eden 3 aileye ziyarette bulundu.

AKP Sakarya'da hedef 200 bin üye

sakaryayenihaber.com -

AKP İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Güneşler Mahallesi'nde yaşayan Çeçen, Gürbüz ve Elmas ailelerine ziyaretlerde bulundu. AKP İl Başkanlığı olarak başlatılan üye seferberliğinde, 50 bin üye yaparak, yıl sonuna kadar üye sayısını 200 bine çıkarmayı hedeflediklerini dile getirdi. Başkan Tever, ziyaret ettikleri aile bireylerinin üyeliklerini gerçekleştirdiklerini de bildirdi.

HEDEF 200 BİN ÜYE

Başkan Tever yaptığı açıklamada, "Adapazarı Güneşler mahallesinde ikamet eden Çeçen, Gürbüz ve Elmas ailelerini ziyaret ettik. Aile bireylerinin üyeliklerini gerçekleştirerek partimiz ile gönül bağını pekiştirdik.  Konukseverliği ve samimiyetleri için ailelerimize şükranlarımı sunuyorum. AK Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak başlattığımız üye seferberliği kapsamında 50 bin yeni üye yaparak yıl sonuna kadar üye sayımızı 200 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Türkiye'nin umudu AK Parti, kadrosuna kattığı yeni isimlerle birlikte güçleniyor ve büyüyor." dedi. Serkan OK

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 21:45
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 ay Önce

Ne geziyor bu adam. Pandemi sürecindeyiz biz anamızı ziyaret edemiyoruz. Allah akıl fikir versin. Benim kapıma gelse ya böylesi bir kaynar su dökerim üzerine.

VATAN
VATAN @Halk - 5 ay Önce

KLAVYE DELİKANLISI SENİİ.SEN YİNEDE YAVAŞ DÖKK :)))

SIRADAKİ HABER