AKP Sakarya'da bu isimler kuruluş programına gidiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılacağı AKP'nin 19. Kuruluş Yıl Dönümü programı saat 17.00'de başlayacak, programa Sakarya'dan da bir çok siyasetçi katılacak

AKP Sakarya'da bu isimler kuruluş programına gidiyor


Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara 75. Yıl Amfi Tiyatro ve Kültür Merkezinde düzenlenecek olan AKP 19. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Programına; parti kurucuları, kabine üyeleri, milletvekilleri, MYK ve MKYK Üyeleri, il başkanları, kadın ve gençlik kolları MKYK üyeleri, parti kurulları ve bakan yardımcıları katılacak.

AKP kurmaylarıyla bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın etkinlikte AKP’nin 19 yılının muhasebesini yaparak, gündeme dair önemli mesajlar vermesi bekleniyor. 

Bugün 75. Yıl Amfi Tiyatro ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan AKP’nin 19. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine Sakarya heyeti olarak; AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer’in katılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 17:38
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER