AKP yetimleri ağırlayacak

AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Genel Merkez tarafından belirlenen programla 12 Temmuz Cumartesi günü tüm AKP’li belediyelerin yetimler için iftar sofraları kuracağını duyurdu

AKP yetimleri ağırlayacak

Uncuoğlu yaptığı açıklamada, “Belediyelerimiz ve ilçe teşkilatlarımızın gerçekleştirilen programlarla Ramazan ayının huzurunu hep birlikte yaşadık. İnşallah hemşerilerimizin beklentileri ve istekleri doğrultusunda ayın faziletlerini yansıtan programlarımıza devam edeceğiz. Hemşerilerimizle her zaman bir arada olduk” diye konuştu.
12 TEMMUZ ‘DA
12 Temmuz Cumartesi günü Ernaz Tesisleri’nde gerçekleştirilecek iftar buluşması ile ilgili bilgiler de veren Uncuoğlu, programa AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in katılacağını ifade etti. Uncuoğlu, “Medeniyet değerlerimiz ve partimizin misyonu doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sosyal hizmet denince akla ilk gelen, sosyal belediyeciliğin güçlü yüzü olan AKP’li belediyeler, 12 Temmuz Cumartesi günü şehit çocukları ve yetimlerle bir araya geliyor. Şehrimizde tüm hazırlıklarımızı tamamladık.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE