AKP'Lİ VEKİLLER ŞEHRİN SORUNLARINI BAŞKENTTE MASAYA YATIRACAK: ANKARA'DA SAKARYA ZİRVESİ

Partisinin İl Danışma Meclisi’nde konuşan AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu, bu hafta Sakarya’nın kısa sürede çözüm beklediği sorunlarla ilgili milletvekilleriyle bir araya geleceklerini söyledi

AKP'Lİ VEKİLLER ŞEHRİN SORUNLARINI BAŞKENTTE MASAYA YATIRACAK: ANKARA'DA SAKARYA ZİRVESİ

ERDOĞAN GELİYOR
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığının 71’nci İl Danışma Meclisi Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Danışma Meclisine AKP İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AKP İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bayramdan sonra ilimize geleceğini söyledi
10 BİN MİSAFİR
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise yaptığı konuşmada seçimlerdeki çalışmaları nedeniyle teşkilata teşekkür ederek, “5 Nisan’dan bu yana mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bir aylık süreçte de 5 bin randevulu 5 bin randevusuz olmak üzere yaklaşık 10 bin misafirimizle buluştuk. Başarılı olmanın en temel startlarından biri de beraberlik içerisinde olmaktır. Rabbim istikametimizi doğru yoldan ayırmasın” dedi.
SAHAYI GEZDİK
AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu ise seçimlerde sahayı karış karış gezdiklerini belirterek, “Sakarya olarak yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıktık. Artık aziz milletimize hizmet vakti. Meclis çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzde ki hafta mecliste şehrimizin kısa sürede çözüm beklediği sorun ve talepler üzerine milletvekililerimiz ile bir araya geleceğiz” dedi. Toplantıya il başkanı ve büyükşehir belediye başkanının da katılacağı öğrenildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığının 71’nci İl Danışma Meclisi Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Danışma Meclisinde AKP İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekili Recep Uncuoğlu konuşma yaptı. Toplantının açılış konuşmasını AKP İl Başkanı Yunus Tever yaptı. İlk olarak 31 Mart Mahalli İdareler sonrası Kızılcahamam’da gerçekleşen 28. İstişare ve Değerlendirme Kampını değerlendiren Tever, “Yerel seçimler sonrası gerçekleşen ilk toplantıda partimizin muhasebesini yapma ve seçim sonuçlarını değerlendirme fırsatı bulduk.
İSTİŞARE TOPLANTISI
Kızılcahamam hem ülke gündemi, hem de uluslararası arenadaki konular üzerine faydalı ve verimli bir istişare toplantısı oldu. Cumhurbaşkanımız seçimlerden başarılı çıkan büyükşehir il temsilcileriyle özelde bire bir görüşme yaptı. Bizde Sakarya heyeti olarak kendileriyle görüşerek seçim çalışmalarımızı ve seçim raporumuzu aktarma imkanı bulduk. Cumhurbaşkanımız şehrimizde ortaya çıkan seçim sonuçlarından duyduğu memnuniyeti bizlere ifade ettiler. Bizler de kendilerine Sakarya teşkilatları adına söz vererek başarı çıtamızı daha da yükseğe taşımayı hedeflediğimizi ifade ettik. İnşallah kendileri Ramazan ayı sonrasında şehrimize gelerek siz değerli teşkilatlarımızla buluşacak” dedi. Tever, partiden ayrılarak başka yerlerden aday olanları eleştirerek “Makam, mevki verince ‘partim, davam’ diyen; vermezken ‘kötü’ diyen,  ve eleştirenler var. Şimdi soruyorum: Bu mudur dava adamlığı” dedi.
 5 NİSAN’DAN BERİ ÇALIŞIYORUZ
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise yaptı. Yerel seçimlerde verilen destek ve çalışma için partililere teşekkürünü dile getirerek, “26 Kasım’da Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildik. Gönül belediyeciliği anlayışıyla tevazu, samimiyet ve gayretle çıktığımız bu kutlu yolcuğu 31 Mart’ta 65.04’lük oy oranı elde ederek taçlandırdık. 5 Nisan’dan bu yana mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ediyor, bir yandan da belediyemizin çalışmalarına ilişkin hazırlıklar yapıyoruz. 1 aylık süreçte de 5 bin randevulu 5 bin randevusuz olmak üzere yaklaşık 10 bin misafirimizle buluştuk. Başarılı olmanın en temel şartlarından biri de birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Rabbim istikametimizi doğru yoldan ayırmasın” ifadelerine değindi.
SAHAYI KARIŞ KARIŞ GEZDİK
 AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu, “31 Mart yerel seçimlerde sahayı karış karış gezerek çok güzel bir netice aldık. Sakarya olarak yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıktık. Meclis çalışmalarımız devam ediyor. Hafta içinde genellikle Ankara’da oluyoruz. Önümüzde ki hafta inşallah mecliste şehrimizin kısa sürede çözüm beklediği sorun ve talepler üzerine milletvekililerimiz ile bir araya geleceğiz. Yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce başta olmak üzere, İl Başkanlığımız, Belediye Başkan Adaylarımız, Teşkilatlarımız, Kadın ve Gençlik Kollarımıza kampanya süreci boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalar ve gayretlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Ben seçilen tüm belediye başkanlarımızı buradan tekrar tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Artık aziz milletimize hizmet vakti. Durmadan, yorulmadan ve yılmadan hemşerilerimize hizmet verme çabası içinde olacağız. Danışma meclisi toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Danışma meclisi sonrasında yerel seçimlerde alınan sonuçlara göre ilk üçe giren ilçe başkanlarına ve büyükşehirde en çok oy alan ilk üç ilçeye İl Başkanı Yunus Tever tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER