Alandüzü'nün imar ve altyapı sorunlarını anlattılar 

İyi Parti Adapazarı yönetimi, Alandüzü mahallesi ziyaretinde vatandaşların sorunlarını dinledi 

Alandüzü'nün imar ve altyapı sorunlarını anlattılar 

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetimi, mahalle sakinlerinin daveti üzerine Alandüzü mahallesini ziyaret etti. 
Adapazarı Belediyesi Meclis üyeleri Türker Ergül, Ahmet Bıçkıcı ve Hüseyin Akçalışkan'ın da hazır bulunduğu ziyarette mahalle muhtarı ve vatandaşların sorun ve talepleri dinlendi. 

Ziyareti değerlendiren İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, vatandaşın kendilerine ilettiği sorunları anlattı. 

İMAR TADİLATI İSTİYORLAR 
Dokumacı; "Alandüzü mahalle sakinlerinin bir bölümünün daha önceden yapılan imar planı uygulamasından kaynaklı sıkıntıları var. Bu sebeple de vatandaşın imar tadilatı talebi vardır. Ancak burada önemli olan bu tadilatın yapılacağına dair, seçimlerin hemen akabinde belediye yetkililerince söz verildiği ve halen bu konuya ilişkin bir hareket olmaması durumudur. Yine mahallenin kanalizasyon eksikliği olduğu gibi, Alandüzü mahallesi ve sakinleri Adapazarı Belediyesi’nden birçok konuda hizmet alamadığından dolayı şikayetçidir. Şimdilik muhalefet görevini üstelenen bizler, vatandaşın mağduriyetlerini dile getiriyoruz, getirmeye devam edeceğiz. Vatandaşın sorununu çözme ve verdiği sözleri tutup tutmama kararı,sözü verenlerin takdirine kalmıştır. Son olarak şunu söylemek isterim,masa başında, kahvaltılarda çizilen pembe tablo ile sahada vatandaşların anlattıkları arasında dağlar kadar fark var. Zaman daralıyor, onun için ya verdiğin sözü tutacaksın ya da söz vermeyeceksin. Biz siyaseti bugün bu anlayışla yapıyoruz, bir gün Allah izin verir, vatandaş takdir eder ise,iktidar olduğumuz günde böyle yapacağız inşallah" dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER