ALİ İHSAN YAVUZ: BİN YATAKLI HAYALİMİZ VAR

AKP Hendek İlçe Danışma Meclisinde konuşan Ali İhsan Yavuz, yeni kadın doğum hastanesinin ihalesinin yapılacağı ifade ederek, “Bin yataklı hastanemizde yakında olacak inşallah” dedi


ALİ İHSAN YAVUZ: BİN YATAKLI HAYALİMİZ VAR

AKP Hendek İlçe Danışma Meclisi yapıldı. Danışma Meclisine katılan  AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, ilimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken, ülke gündemi ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.  Toplantıya 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Büyükşehir Başkan Vekili Şenay Sakal, Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Akyazı İlçe Başkanı Fevzi Boran, Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın, Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, mahalle başkanları, temsilciler ve partililer katıldı.
SAHİP ÇIKMA GÜNÜ
İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, selamlama konuşması yaparak “  Ülkemiz çok önemli bir süreçten daha geçiyor. Ülkemize bu sefer ekonomi üzerinden saldırıyorlar. Güçlü Türkiye ve lider ülke olma sevdamızdan vazgeçmemizi istiyorlar. Bugün ülkemize ve Cumhurbaşkanımıza daha da sahip çıkma günüdür. İlçe başkanlığımız süresince girmiş olduğumuz seçimlerde oylarımızı artırarak başarıyla çıktık. Bu sonuçlara katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Yaklaşan yerel seçimler de tüm teşkilatımız ile birlikte canla başla çalışmaya hazırız “ diyerek, 2018-2019 Yeni Eğitim Öğretim Yılının tüm eğitimci ve öğrencilere hayırlı olması dileklerinde bulundu. Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın ve Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide birer selamlama konuşması yaparak faaliyet raporları okundu.PROJELERİ ANLATTI
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de konuşmasında “ İlçemize böyle güzel bir hizmeti kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hendek Belediyesi 2019 yerel seçimlerinden önce son yazını geçiriyor. Uzak ve merkez mahallelerimizde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Belediyemiz sosyal faaliyetleri kapsamında, yeni eğitim yılının açılmasıyla birinci sınıf çocuklarımıza “ Okula Merhaba “ projemiz başladı” şeklinde konuşarak, projeler hakkında bilgi verdi.
BİRLİK VE BERABERLİK
25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci de bir konuşma yaparak “  24 Haziran seçimlerinde göstermiş olduğunuz gayretten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.  Ülkemiz 24 Haziran sonrası başkanlık sistemine geçti. Biz 15 Temmuz Milli İrade Derneği olarak 12 Eylül ile ilgili 1982 Anayasasına red oyu veren Akyazı Ramaslı Köyü’nde program yaptık. Ekonomik olarak Türkiye’yi çökertmeye çalışan dış güçlere taviz vermeyeceğiz. Ülkemiz üzerinde şuan büyük oyunlar oynanıyor. Birlik ve beraberlikle bu zor günleri de atlatacağız inşallah” dedi.
2011 SEÇİMİNİN ÖNEMİ
AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç da konuşmasında “ Her seçimin farklı bir atmosferi var. 2007 Seçimlerinde partimiz iktidar oldu. AK Partinin kalıcı olduğu seçimler 2011 seçimleriydi. 24 Haziran seçimleri ile de yeni sisteme Başkanlık sistemine geçildi. Türkiye’de ekonomi üzerine oynanan oyunlar var. Bir ülkeyi yönetmenin en önemli nedenlerinden birisi de ekonominin düzgün olmasıdır. Biz hep beraber çalışıyoruz. İnşallah hep birlikte yerel seçimleri de güzel bir şekilde sonuçlandırırız” ifadelerini kullandı
BİR YATAKLI HASTANE
Kentte yapımı devam eden yeni Doğum Hastanesi'nin kaba inşaatının yapıldığını belirten Yavuz, "Önümüzdeki ayın 26'sında ikmal ihalesi yapılıyor, bitecek. Doğum Hastanesi var zaten, yok değil. Biz daha yenisini kuruyoruz. Eskisi de devam edecek ama yeni, modern, içinde Anne Oteli'nin de olduğu, küveze çocuğunu verdiğinde, 'Yanı başında yatsın, kalksın, şeffaf camdan çocuğunu izlesin, Anne Oteli'nde de bedava yatsın, kalksın.' anlayışıyla inşa edilen bir doğum hastanesi var. Şimdi bin yataklı hastane hayalimiz var, o da olacak inşallah." diye konuştu. Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı çocukların Kuran kursuna gönderilemeyeceğini, özel yetkili mahkemeler, katsayı uygulamaları ve darbe süreçlerinin ortadan kalkmayacağını anlattı.
DAHA ÇOK SEVİYORUZ
Amerika'nın, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi almasına karşı çıktığını, kendisinin de vermediğini vurgulayan Yavuz, şunları kaydetti:" Biz bağımsız ve kudretli bir devletiz, başımızda da dünyanın en muhteşem lideri var. Tarihin, yüzyılın, iki yüzyılın belki...Bu liderimiz varken ve bu millet de onun arkasındayken gideriz, S-400'ü alır getiririz, teknolojisini de alırız, başka yere de satarız. Bunu yapacağız. İsrail'e, Amerika'ya 'İnsansız hava aracı verin.' dedik çünkü insansız hava aracı olmadan bu mücadeleyi verme şansınız yok. Vermediler, 10-15 tane vardı, yarısı çalışmazdı, yarısının da bilgisi bizden önce başka yerlere giderdi. Dünyanın en muhteşem ve en mükemmel insansız hava aracını yaptık, silahlı ve silahsız. Onun için sevmiyorsanız, biz daha çok seviyoruz onu." Yavuz, daha sonra partide emeği geçen üyelere plaket takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE