ALİ İHSAN YAVUZ: DOLAR 10 LİRA OLURDU

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Eğer parlamenter sistem duruyor olsaydı, emin olun dolar şu anda 10 TL'yi aşmış olurdu, çünkü hükümet yıkılacak, hükümet yapılacaktı. Bunların önüne geçti bu sistem" dedi

ALİ İHSAN YAVUZ: DOLAR 10 LİRA OLURDU

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partisinin Hendek İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Çalışmalarla ilgili bilgi alan Yavuz, yeni yönetimle tanıştı. Yavuz, burada yaptığı açıklamada, Hendek'in Sakarya'nın en gözde ilçelerinden birisi, belki de en güzel ilçesi olduğunu söyledi. Hendek'in son yıllarda çok geliştiğini, daha da büyüyeceğini ve gelişeceğini belirten Yavuz, Hendek'te güzel işler yapıldığını kaydetti.
CUMHURBAŞKANLIĞI
Ali İhsan Yavuz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini, Türkiye'nin geleceği, kriz ve kaosların olmaması için yaptıklarını anlattıklarını belirterek, "Onun için yok şu anda eğer parlamenter sistem duruyor olsaydı, emin olun dolar şu anda 10 TL'yi aşmış olurdu, çünkü hükümet yıkılacak, hükümet yapılacaktı, milletvekilliği pazarlıkları çok kolay bir şekilde kurulacaktı ve dışarıdan müdahaleler çok daha açık, çok daha basit bir şekilde söz konusu olacaktı. Bunların önüne geçti bu sistem." dedi.
ESNAFI DA DOLAŞTI
Basit nedenlerle partinin daha fazla başarılı olmasını engelleyecek söylemler içerisine girilemeyeceğini, "aday yapılmadı" diye çekip gidilemeyeceğini vurgulayan Yavuz, başka bir Recep Tayyip Erdoğan, parti ve Cumhur İttifakı'nın olmadığını kaydetti.  Yavuz, güçlü olduklarını, anketlerin çok iyi çıktığını dile getirdi. Daha sonra esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Yavuz, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'na destek istedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER