Ali İhsan Yavuz: "Tank palet çalışıyor"

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Arifiye'de Tank palet fabrikası için konuştu 

Ali İhsan Yavuz: "Tank palet çalışıyor"

sakaryayenihaber.com - 
Arifiye'de bulunan Tank palet fabrikası olarak bilinen 1. Ana Bakım Merkez Komutanlığı'nın işletme hakkı BMC'ye devridilmişti. 
Arifiye'deki Koç Holdinge bağlı Otokar'da protitipi üretilen yerli ve milli Altay Tankı'nın seri üretimini BMC'nin Arifiye'de yapması bekleniyor. 
Ancak devrin ardından aylar geçmesine rağmen Altay Tankı üretimi henüz yapılmadı. 

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz da partisinin Arifiye İlçe Kongresinde konuyla ilgili iki cümlelik açıklama yaptı. 

Yavuz; "Tankpalet çalışıyor. İlk yerli tankın üretildiği yerin adı Arifiye’dir" ifadelerini kullandı. 


Yavuz'un açıklamaları şu şekilde: 

 “Sabah kongre için yoldayken Kadın Doğum Hastanemizi gördüm. Biraz ilerleyince Büyükşehir Belediyemizin SGK Köprülü Kavşak projesi için çalışmaların sürdürüldüğünü müşahade ettim. Hemen Arifiye’nin girişine yeni bir duble yol kazandırılması için hazırlıklar devam ediyor. Şehir Hastanesi’nin birkaç ay içerisinde yatırım programına alınacağını Bakanımız Fahrettin Koca açıkladı. Kano ve Kürek parkuru yine Arifiye’de yapılacak. Tankpalet çalışıyor. İlk yerli tankın üretildiği yerin adı Arifiye’dir. Biz işimize bakıyoruz. Bizim işimiz hizmet. İnandığımız yolda yürümenin neticesidir bu.  Daha güzel işler, daha güzel hizmetler Arifiye ile Sakarya ile buluşacak.”

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 15:06
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akcapakca
Akcapakca - 4 ay Önce

Çalışıyor da kime çalışıyor Katar a çalışıyor. Kaç hanenin kaç işçinin kaç çocuğun hakkına girdiniz siyasi hırslarınız hep ön planda Allah ıslah etsin inşAllah sizi ve paritnizi...