ALİ TEKE: DEDİKODU ÜRETİYORLAR

CHP İlçe Başkanı Ali Teke yaptığı açıklamada, “ Son günlerde partimiz ve Partililerimiz hakkında çirkin bir o kadarda ahlaksızca dedikodular üretiliyor” dedi

ALİ TEKE: DEDİKODU ÜRETİYORLAR

Pamukova CHP  İlçe Başkanı Ali Teke, 30 Mart yerel seçimlerine dair bir basın açıklaması yaptı. Teke'nin  basın açıklamasında  sert ifadeler kullandı. CHP İlçe Başkanı Teke, 31 Mart yerel seçimlerinde ilimizde Millet İttifakı adıyla CHP ve İyi Parti güç birliği kararı aldığını vurgulayıp,  " İlçemizde de birlikte seçime girdik, birlikte belediye başkan adayı belirledik. Adayımız Hüseyin Eryiğit dedik. Seçim Kampanyasının başladığı günden bu güne kadar, inanarak, güvenerek, büyük bir özveri, kararlılık ile İYİ Partili yöneticilerimizle birlikte yol yürüyoruz. Bu iş birliğinden ülkemizin ve ilçemizin geleceği için mutluluk duyuyoruz. " dedi.
DEDİKODULAR
Teke, son günlerde partileri ve partililer hakkında, karalama, çamur atma, çirkin bir o kadarda ahlaksızca dedikodular üretildiğini vurguladı. Amaçlarının ilçenin geleceğine, huzuruna ve refahına katkı sağlamak olduğunu ifade eden Teke, “ Bizler Millet İttifakı CHP-İYİ Parti olarak buna özen göstermeye devam ediyoruz. Diğer partilerinde bu anlayışa en az bizler kadar özen göstermelerini bekliyoruz. Son günlerde partimiz ve partililerimiz hakkında, karalama, çamur atma, çirkin bir o kadarda ahlaksızca dedikodular üretildiği gözlenmektedir. Rakip siyasi parti yöneticilerimizi tenzih ediyorum " dedi.CHP İlçe Başkanı Teke,  " CHP üzerinden hesaplar kitaplar yapıp, oy devşirmeye kalkanlar  31 Mart akşamı ne kadar yanıldıklarını anlayacaklardır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER