Ankara'da buluştular

AKP kurulduğundan bu yana Sakarya İl Başkanlığı yapan isimler, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile toplantıda buluştu 

Ankara'da buluştular

sakaryayenihaber.com - 

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) kuruluşundan bu güne İl Başkanı olarak görev yapan isimler, "Kuruluştan günümüze il başkanları istişare ve değerlendirme toplantısında' bir araya geldi. Toplantıya ilimizde 2002'den bu yana AKP İl Başkanlığı yapan isimler katıldı. Davut Terzioğlu Erzurum'da bir programda olduğu için toplantıa katılamadı. 
Mevcut İl Başkanı Yunus Tever ile eski İl Başkanları Hasan Ali Çelik, Yusuf Alemdar, Recep Uncuoğlu ve Fevzi Kılıç toplantıda bir hatıra fotoğrafı çektirdi. 
SAKARYA HEYETİ
Toplantıyı değerlendiren Yunus Tever, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen kuruluşumuzdan bu yana partimizde görev yapmış il başkanları toplantısına Sakarya heyeti olarak katıldık. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Toplantımız hayırlara vesile olsun" ifadelerini kullandı. 
MORGÜL'Ü ANDILAR
Tever, merhum il başkanı Şenol Morgül'ü de andıklarını sözlerine ekledi. 2008 yılında AKP İl Başkanlığı yapan Şenol Morgül, 2015'te geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmişti. 
ROZET TAŞIMAKTAN İBARET DEĞİL
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasında 2001 yılı ağustos ayından beri AK Parti teşkilatlarında görev yapan herkese teşekkür etti, görev başındakilere muvaffakiyetler diledi. "AK Parti'linin eskisi yenisi olmaz." diyen Erdoğan, AK Partili olmanın sadece bir partinin partinin rozetini taşımaktan ibaret olmadığının altını çizdi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE