Atabek: Yatırımlara devam

Büyükşehir ve ilçe belediyeleri tarafından hayata geçirilen ve geçirilecek projeler hakkında değerlendirmede bulunan AK Partili Atabek, “Yatırımlara devam ediliyor. Belediyelerimiz çok hızlı bir şekilde projeleri hayata sunuyor” dedi

Atabek: Yatırımlara devam

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, büyükşehir ve ilçe belediyeleri tarafından hayata geçirilen ve geçirilecek olan projeler hakkında değerlendirmede bulundu. Tüm dünyada etkisini sürdürenkovid-19 salgınına karşı kamu kurum ve kuruluşları ile belediyelerin salgına karşı sıkı bir şekilde tedbirleri uyguladığını söyleyen Atabek, “Büyükşehir belediyemiz başta olmak üzere ilçe belediyelerimiz de kendi alanlarında yapılacak çalışmaları çok hızlı bir şekilde hayata geçiriyor. Yatırımlara devam ediliyor. Vatandaşlarımıza da salgının atlatılması için belediyelerimiz tarafından destekler sağlanıyor. Sağlık İl Müdürlüğümüz tarafından çok iyi hizmetler veriliyor. STK’larımızın da bu anlamda ciddi destekleri oldu” dedi. Atabek, belediyeler tarafından vatandaşa katkı sağlayacak birçok projenin hayata geçirildiğini de sözlerine ekledi.

KARANTİNA SÜRECİNİ ANLATTI

Kendisinin de kovid-19’a yakalandığını hatırlatan Atabek, “Benim kronik bir rahatsızlığım yoktu. Yaşım da çok büyük olmamasına rağmen bu hastalığa yakalandık. Bazı vatandaşlarımız ‘bana bulaşmaz, ben gencim bana bir şey olmaz’ diyor. Bu doğru değil. Hasar almadan salgından kurtulmak istiyorsak, hep birlikte kurallara riayet etmeliyiz. Kendi hastalığımda maskenin bir kez daha önemli olduğunu anladım. Maske anlatılan kadar önemli. Sağlıklı beslenmemiz gerekiyor. Kovid-19’a yakalanmış tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi aktarıyorum. İnşallah bu virüsü hep birlikte atlatacağız çünkü bir kişiye bulaşan virüs, çevresindeki birçok kişiye bulaştırıyor. Hem kendi sağlığımız için hem de çevremizdekilerin sağlığı için çok dikkatli olmalıyız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 12:34
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Berat
Berat - 3 hafta Önce

İnşAllah sayın vekilim