AYÇA TAŞKENT: İLÇE KONGRELERİNİ BEKLİYORUM

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, “Birlikte hareket edip, yol haritası çizdiğim arkadaşlarım var. İlçe kongreleri bittiğinde de aday olup olmadığımı, çıkar kamuoyuna açıklarım” dedi.

AYÇA TAŞKENT: İLÇE KONGRELERİNİ BEKLİYORUM

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent katıldığı radyo programında, kongre süreciyle ilgili konuştu. 1 Kasım seçimlerine de değinen Taşkent, “Hezimet kelimesini kabul etmiyorum. 1 Kasım’da sadece oylarımızı koruduk” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu eleştiren Taşkent, “Toçoğlu’nun bundan sonra yapacaklarını değil, yapmayı söz verip de yapmadıklarını sorgulamak gerektiğine inanıyorum” diye konuştu. Toçoğlu’nun  ‘Muhalefet nal topluyor’ sözlerine de cevap veren Taşkent, “Bu tür üslup sayın Toçoğlu’nun benimsediği bir tarz olabilir, ben benimsemiyorum. Hoş bir tavır değil bence” ifadelerini kullandı. 
ADAYLIK KONUSU
Kongre süreci ile ilgili de konuşan Taşkent şunları söyledi: Bugüne kadar ‘adayım’ demedim. Aynı şekilde ‘aday değilim’ de demedim. Öncelikle ilçe kongrelerinin bitmesini bekliyorum. Bu kongrelerin tarafsız şekilde tamamlanmasını istiyorum. Ben Ayça Taşkent olarak tek başıma siyaset yapmıyorum. Birlikte hareket edip, yol haritası çizdiğim arkadaşlarım var. Yeterli olup olmadığımı onlarla oturur konuşurum. İlçe kongreleri bittiğinde de aday olup olmadığımı, çıkar kamuoyuna açıklarım.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE