AYHAN SEFER ÜSTÜN: OY ORANIMIZI YÜKSELTMELİYİZ

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekili Üstün, “Yöneticiler olarak yapılan hizmetleri iyi anlatarak AK Partimizin hedefleri doğrultusunda oy oranını yükseltmeniz gerekmektedir” dedi

AYHAN SEFER ÜSTÜN: OY ORANIMIZI YÜKSELTMELİYİZ

AKP MKYK üyesi Recep Uncuoğlu ve Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak yaptığı konuşmada, “Milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, bürokratlarımıza ve STK’larımıza bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda kurucu ilçe başkanlığı görevinde bulunduğunu belirten Başkan Ak, “Sakarya’nın en büyük ve en gözde ilçesi Adapazarı’dır. Sakarya’da yapılan yatırımların çoğunun burada olması Adapazarı İlçe Teşkilatının üstündeki sorumluluğu arttırmaktadır” dedi.
HİZMETLERİ ANLATIN
Teşkilat üyelerinden yapılan hizmetleri vatandaşlara anlatmalarını isteyen Milletvekili Üstün, “Yeni yapılan 3’üncü köprünün bağlantı yollarının çoğu ve demiryolu hattı yine Adapazarı’ndan geçiyor. Stadyumun yapılması ve belediyemizin hizmetleriyle Adapazarı’nın önemi bir kat daha artmaktadır. Yöneticiler olarak yapılan hizmetleri iyi anlatarak AK Partimizin hedefleri doğrultusunda oy oranını yükseltmeniz gerekmektedir. Yönetim kuruluna seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyor başarılar diliyorum” dedi.
2019 SEÇİMLERİNE VURGU
AKP MKYK üyesi Recep Uncuoğlu da Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı bir okula benzeterek, “Adapazarı ilçe teşkilatımız her zaman üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Her seçimde başarılı olmuş bir teşkilatımızdır” dedi. 2019 yerel ve genel seçimlerinde Adapazarı teşkilatının ulaştığı başarıdan daha fazlasını yapması gerektiğini ifade eden Uncuoğlu, “Adapazarı Teşkilatı yeni yönetim ile birlikte bayrağı bir adım daha öteye taşımalıdır. 2023 hedeflerimize ulaşmak için teşkilatlarımızın durmadan çalışmalarına devam etmesi gerekmektedir. Üyelerimiz, mahalle yönetimlerimiz ve teşkilatlarımız bir bütünüz” dedi. Çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyleyen Başkan Ak ise, “Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER