BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU'NDAN KILIÇ'A PLAKET

AKP 105. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimlerinde Büyükşehirler arasında 5’inci olan Sakarya’yı kutlayarak İl Başkanı Fevzi Kılıç’a teşekkür plaketi veri

BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU'NDAN KILIÇ'A PLAKET

AKP 105. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Ankara’da katıldı. Toplantıya ilimizden İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yusur Demir katıldı. Seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda Sakarya yüzdelik dilimde Büyükşehirler arasında 5’inci sırada yer aldığı tescil edilmiş oldu. Sakarya’daki oy oranından memnuniyetini dile getiren AKP Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç’a plaket verdi. Kılıç’a ayrıca seçim sonuçlarını en hızlı giren ilk 10 teşkilat arasında olmasından ötürü de ödül verildi.
TEŞEKKÜR
Kılıç başarıyı mikro blog sitesi Twitter’dan, “Sakarya Teşkilatı çok çalışmasının karşılığını aldı.” şeklinde duyururken, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Elhamdülillah Türkiye geneli Büyükşehirler arasında Sakarya 5. oldu” yazdı. İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ise, “Gençlik  7 Haziran seçimlerinden sonra dimdik ayakta durdu. İnananların mutlaka galip geleceğinin bilincinde olarak çalışmalarını sürdürdü ve gecesini gündüzüne katarak sahada aktif olarak çalıştı. Bizlerle birlikte yürüyen tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE