Başkan Doğrusever'den basına teşekkür

AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever Koronavirüs ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Doğrusever yerel basına salgında aktif olarak çalıştıkları ve kamuoyunu haberdar ettikleri için teşekkürlerini sundu.

Başkan Doğrusever'den basına teşekkür

AKP Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Öncelikle bu süreçte birlik ve beraberliğimizi bozacak hareketlerden imtina ile kaçınıp bir olmamızda önemli rol oynayan yerel basınımız ve güzide emekçilerini tebrik ediyorum. Biz olaylardan haberdar olalım diye virüs tehlikesine rağmen tedbirlerini alıp sokaklarda bizler için mesai harcamaya devam ediyorlar. Sağlık çalışanlarımızla beraber basın emekçileri gibi diğer emekçilerimize de buradan şükranlarımı sunuyorum" dedi.

BİLGİ KİRLİLİĞİ

Doğrusever, "Tabi yereldeki bu kenetlenmenin haricinde ulusal bazda birçok bilgi kirliliği ve kötü niyetli kişilerin bilerek yaptığı dezenformasyon var. Lütfen her duyduğumuz bilgiye inanmayıp teyit edelim. Bu süreçte Erenler Belediyemiz de gece gündüz dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Sorusu ve sorunu olan esnaf kardeşlerimizin teşkilat olarak yanlarında olmaya, sorunlarını çözmeye gayret ediyoruz. Bu günleri de atlayacağız. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin" dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER