Başkan Serbes'ten Hak-İş'e ziyaret

GP İl Başkanı Ender Serbes HAK İş İl Temsilcisi ve Hizmet İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir’i partililer ile birlikte makamında ziyaret etti. 

Başkan Serbes'ten Hak-İş'e ziyaret

GP İl Başkanı Ender Serbes beraberindeki partililer ile beraber gerçekleştirdiği ziyarette sendikanın çalışmaları hakkında bilgiler alarak, sendikalarının çalışma hayatında çok önemli rollerinin olduğunu belirtti.

Serbes, “Yıllar önce sendikalı çalışan sayısı milyonlarla ifade edilirken, günümüzde bu rakam 800 binin altına inmiştir. Bu gerçekten ciddi bir rakamdır. Sendikasız çalışma hayatı günümüzde modern devletlerin kabul etmeyeceği bir düşüncedir. Maalesef bu rakam bizim ülkemizde hızla azalmaktadır. Gelecek Partisi olarak sendikalarımızın daha güçlü ve etkili olması için çalışacağız.

Sendika demek aş demek, sendika demek iş demek, daha güçlü toplum demektir. Sakarya’nın çalışma hayatına verdiği katkılardan ötürü Başkan Gökdemir’e teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Serbes ayrıca, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 105. yıldönümü nedeniyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi minnetle andıklarını belirtti.  


banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER