Başkan Tever'den Ferizli'de istişare toplantısı

Sakarya AKP İl Başkanı Yunus Tever başkanlığında Ferizli’de istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Başkan Tever'den Ferizli'de istişare toplantısı

AKP Ferizli İlçe Teşkilatında gerçekleşen toplantıya Sakarya AKP İl Başkanı Yunus Tever, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli AKP İlçe Teşkilat Başkanı Muhsin Zurnacı, teşkilat yönetimi ve mahalle başkanları katıldı. 

Toplantıda ülke gündemi, yerel çalışmalar gibi konular istişare edilerek ele alındı. Ayrıca soru-cevap ve karışlıklı müzakere yapıldı.

“Ferizli’de istihdam artacak”

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özellikle Ferizli’ye kurulacak Metal, İhtisas ve Otomotiv Organize Sanayi Bölgesi üzerinde durdu ve  altını çizdi. Başkan Gündoğdu, yaklaşık 530 hektar alan üzerinde önümüzdeki birkaç yıl içerisinde faaliyet göstermeye başlayacak olan Metal, İhtisas ve Otomotiv Organize Sanayi Bölgesi, binlerce kişiye yeni gelir kapısı sağlayacağını, Doğu Marmara’nın ise en büyük İhtisas OSB’si ünvanına sahip olacağını kaydetti. Başkan Gündoğdu, Ferizli’nin istihdam, üretim, katma değer ve ihracat olarak önemli bir ilçe konumuna geleceğini vurgulayarak sözlerini tamamladı.

“İstişare toplantılarımız devam edecek”

AKP olarak istişare toplantılarına önem verdiklerini belirten İl Başkanı Yunus Tever, “Mahalle başkanlarının, halkla direk temasta olan kişiler olarak en doğru bilgiyi getiren, siyasetin o bölgede doğru yapılmasını sağlayan önemli şahsiyetler olduğunu, bu bağlamda ilçelerde düzenledikleri istişare toplantılarına Ferizli’de devam ettiklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği isme özel hatıra fotoğrafları toplantı sonunda mahalle başkanlarına teslim edildi.


 

banner3
YORUM EKLE