BAŞKAN TOÇOĞLU: NAL TOPLAMAYA DEVAM EDİYORLAR

Taşkısığı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, seçim süreciyle ilgili, “Bazıları Ak Parti’nin aleyhinde söylemlerin içerisine girdiler. Ancak her zamanki gibi arkamızdan nal toplamaya devam ediyorlar” dedi.

BAŞKAN TOÇOĞLU: NAL TOPLAMAYA DEVAM EDİYORLAR

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte Taşkısığı Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahallede düzenlenen asker eğlentisine de katılan Toçoğlu, gençlerle birlikte halay çekti. Vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Toçoğlu, “Ak Parti’ye sahip çıktınız. Partimize Sakarya’da ve Türkiye’de yeniden kaldığımız yerden devam etme imkânı sağladınız. Bundan sonra biz de sizlerin bu desteği ve güvenine layık olmak için gece gündüz çalışacağız. İnşallah hemşerilerimizi mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu. 

DESTEK
Seçim sürecine değinen Toçoğlu, “Seçim propagandası süresince ahlaki çerçeve içerisinde çalıştık. Hiç kimseye mesnetsiz ithamlarda bulunmadık. Biz hemşerilerimize ne yapacaksak onları anlattık. Bazıları Ak Parti’nin aleyhinde söylemlerin içerisine girdiler. Ancak her zamanki gibi arkamızdan nal toplamaya devam ediyorlar. Şimdi bize düşen daha fazla konsantre olup yola devam etmektir. Her zaman bize sahip çıkıyorsunuz. Desteğiniz sürdükçe daha güzel günler göreceğiz” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE