BAŞKAN TOÇOĞLU'DAN İLK DEĞERLENDİRME: DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Daire başkanlarına ‘tempoyu artırın’ talimatını veren Başkan Toçoğlu, “Sakarya için çalışacağız. Daha yapacak çok işimiz var” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TOÇOĞLU'DAN İLK DEĞERLENDİRME: DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

TEMPOYU ARTTIRIN
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve daire başkanları ile bir araya geldi. 1 Kasım seçimlerini değerlendiren Toçoğlu, sorumluluklarının arttığını söyleyerek, 16 ilçenin tamamı için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti. Toçoğlu daire başkanlarına ‘tempoyu artırın’ talimatını verdi.

İYİ NİYETLİ VE SAMİMİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ekibiyle yapıtğı toplantıda “Sakarya için çalışacağız. Şehrimizin tamamı için yeni projeler geliştirecek ve hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. İyi niyetli ve samimi bir şekilde çalışıyoruz. Hamdolsun Sakarya’da emeğimizin karşılığını alıyoruz. Biz işimizi iyi yapmaya devam edeceğiz. Daha yapacak çok işimiz var” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Genel Sekreter İbrahim Pehlivan, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve daire başkanları ile bir araya geldi. 1 Kasım seçimlerini değerlendiren Toçoğlu, sorumluluklarının arttığını söyleyerek, 16 ilçenin tamamı için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti. Daire başkanlarına ‘tempoyu artırın’ talimatını veren Toçoğlu şunları söyledi: Seçim sonuçları da sorumluluğumuzun ne denli yükseldiğini göstermiştir. İlçelerimizin çok ciddi desteğini almış bulunmaktayız. Şimdi bize düşen görev daha fazla çalışmaktır.
DESTEK OLACAĞIZ
Sakarya için çalışacağız. Şehrimizin tamamı için yeni projeler geliştirecek ve hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. İyi niyetli ve samimi bir şekilde çalışıyoruz. Hamdolsun Sakarya’da emeğimizin karşılığını alıyoruz. Biz işimizi iyi yapmaya devam edeceğiz. Bizim işimiz belediyecilik, vatandaşa hizmet. Milletimizin bizlerden beklentisi de bu yöndedir. Bu nedenle işimize konsantre olacağız. Birbirimize destek olacağız. ‘Sakarya için daha fazla ne yapabiliriz?’, ‘Yaptığımız işleri en iyi şekilde nasıl hayata geçiririz?’ bunların gayreti içerisinde olacağız. Daha yapacak çok işimiz var.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE