Başkanlık görevini bırakıyor

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer’in yaşının dolması sebebiyle görevi bırakıyor

Başkanlık görevini bırakıyor

Gençlik Kolları 6’ncı Olağan Kongresi temayül ve mülakat süreci için Genel Merkez Gençlik Kolları çalışmalarına resmen başladı. Genel Merkez Gençlik Kolları Bölge Başkanı ve MKYK Üyesi Mustafa Zengin Başkanlığı’nda oluşan komisyon İl Başkanlığı’na gelerek çalışmalarını tamamladı. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı olmak için altı isim öne çıktı. Bu isimler şöyle; İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Muhammed Çalışkan, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Resul Sefa Morgül, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Barbaros Karakolcu, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Alaylı, Rahmi Can Şeşen ve Mehmet Ali Turan’dan oluştu. Adayların kısa sürede Ankara’ya çağrılması bekleniyor.

TAKIM ÇALIŞMASI

Kongre sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan İl Gençlik Kolları Başkanı Başer, “Gençlik Kolları olarak 6’ncı Olağan Kongre sürecimizi Eylül ayının sonunda İlçe Gençlik Kolları Kongrelerimiz ile başlamıştık. 16 ilçemizde salgın tedbirlerine ve teşkilatımıza yakışır bir şekilde kongrelerimizi gerçekleştirmiştik. AK Parti Gençlik Kolları’nda kongreler bir bayrak yarışı içerisinde bir takım çalışmasıyla gerçekleşir. İnşallah bizden sonra kısa süre içerisinde görevi devralacak kardeşimiz de bayrağı daha da ileriye taşıyacaktır. 2023 seçimlerine giderken görev alacak teşkilat üyelerimizin üzerinde büyük ve önemli bir sorumluluk vardır. Allah yar ve yardımcımız olsun. 20 Ocak’ta gerçekleşecek İl Ana Kademe Kongremizin ardından şubat ayı içerisinde yapacağımız İl Gençlik Kolları Kongremizin şehrimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Serkan OK

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryalı genç
Sakaryalı genç - 1 hafta Önce

Gençlerin adayı bellidir. Rahmi Can Şeşen gençlere yol gösterecek, Sakarya’ya heyecan katacak 2023 seçimlerinde Sakarya için en faydalı olacak tek isimdir

Emir Bağdatlı
Emir Bağdatlı - 1 hafta Önce

RAHMİ CAN ŞEŞEN BAŞKANIM İNŞALLAH YOLUNUZ AÇIK OLUR

MEHMET AKİF DEMİR
MEHMET AKİF DEMİR - 1 hafta Önce

RAHMİ CAN ŞEŞEN BAŞKAN

Oğuzhan Yıldız
Oğuzhan Yıldız - 1 hafta Önce

Murat başkan Sakaryamıza çok hayırlı işler yaptı. Onun kadar dinamik Rahmi Can Şeşen başkan olmalı.

HÜSEYİN
HÜSEYİN - 1 hafta Önce

Büyük başkan Rahmican ŞEŞEN

HÜSNÜ
HÜSNÜ - 1 hafta Önce

akarya’da il Öğrenci Meclis Başkanlığı döneminden bildiğimiz Rahmi Başkan bu işi en iyi şekilde yapacak kişidir.

YAKUP
YAKUP - 1 hafta Önce

Sakarya’ya genç, dinamik, çalışkan, tecrübeli bir Başkan gerekiyor. Bu kişi de açık ara farkla Rahmi Can ŞEŞEN’dir

AHMET
AHMET - 1 hafta Önce

Sakarya’ya genç, dinamik, çalışkan, tecrübeli bir Başkan gerekiyor. Bu kişi de açık ara farkla Rahmi Can ŞEŞEN’dir