BBP Adapazarı'nda Sezgin İnan seçildi

Büyük Birlik Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen İlçe Başkanı seçimlerinde Sezgin İnan seçilerek BBP Adapazarı İlçe Başkanı oldu.

BBP Adapazarı'nda Sezgin İnan seçildi

BBP Adapazarı ilçe teşkilatında seçim heyecanı son buldu. Gerçekleştirilen seçimlerde BBP Adapazarı İlçe Başkanı Sezgin İnan oldu.

Başkanlık seçimi sonrası açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Sezgin İnan şu ifadelerde bulundu.

 "Yürü denilince yürüyen, koş dediklerinde  koşan, Ama; Elhamdülillah kimseyi yarı yolda bırakmayan bir partinin,  “Yeryüzünde fitne kalmayıncaya kadar” devam edecek pürüzsüz bir   yolun yolcularıyız biz. Bölmeyen, parçalamayan, ötekileştirmeyen ve mensuplarına kardeşlik aşılayan bir hareketiz biz.

Hiçbir yerli ve yabancı güç odağından icazet almadan bugünlere gelmiş tek hareketiz biz.

Bizim ecdadımız zafer garantili savaşlara girmedi; zaferle değil, seferle emrolunduğunu biliyordu.

Biz de zaferle değil, seferle emrolunduğumuzun bilinciyle sırat-ı müstakimden ayrılmadık.

Çünkü biz, inanıyoruz.

Çünkü biz, güçlüyüz.

Çünkü biz, haklıyız. 

Biz mukaddes yükün hamallarıyız. Sonunda ne rütbe beklentimiz var, ne de Mal, Şan, şöhret, makam, mevki peşinde koşanlarla aynı safta yer almadık, alamayız.

Biz kutlu bir emanetin bekçileriyiz.  Büyük Birlik Partisinin neferleriyiz biz. Her zaman yorulmadan sıkılmadan davamızın peşinde sonuna kadar mücadele edeceğiz.

Sakarya İli Adapazarı ilçesinin İlçe Başkanlık görevini hayırlısıyla bugün devraldık. Bu günden tezi yok bu görevi en iyi şekilde ifa etmeye ve bu kutsal yolda Birlik ve Beraberlik içerisinde yürümeye and içiyorum. "

banner3
YORUM EKLE