BBP Genel Başkanı Destici Sakarya'da. Başkanlarla buluşacak

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, hafta sonunu Sakarya'da geçirecek. Destici yarın ise BBP'li Belediye Başkanları ile Hendek'te toplantı yapacak.

BBP Genel Başkanı Destici Sakarya'da. Başkanlarla buluşacak

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, çeşitli programlara katılmak üzere bugün Sakarya'ya geliyor. Programına Arifiye'den başlayacak olan Destici, saat 19.00'da partisinin Sakarya İl Teşkilatını ziyaret edecek. 
Geceyi Sakarya'da geçirecek olan Destici, Pazar günü saat 10.00'da Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ziyaret edecek. 
Mustafa Destici, burada çevre illerdeki BBP'li Belediye Başkanları ile toplantı yapacak. 

BELEDİYE BAŞKANLARI İLE TOPLANTI

Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkanları toplantısı 27 Ekim Pazar saat 10.00’da D-100 Karayolu üzeri Büyükdere Mahallesinde bulunan ENG Garden Düğün Salonunda yapılacak. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun ev sahipliğinde, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu üyesi Tuna Koç’un katılımıyla düzenlenecek olan toplantıya BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, Genel Başkan Yardımcıları Ali Keser, Yaşar Sayan, Ünsal Karabulut, Bayram Karacan,  Samet Bağcı, Osman Tüfekçi, Ahmet Yelis, Tevfik Eren, Ekrem Alfatlı ve Sultan Selim Şimşek ile BBP’li Belediye Başkanları katılacak.  Düzenlenecek olan basın toplantısının ardından heyet çalışmaları değerlendirecek.  

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 13:53
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER