'BİZ DE SEVGİMİZİ GÖSTERECEĞİZ'

Seçim sonuçlarının ardından teşkilatın önünde toplanan partililere seslenen Fevzi Kılıç, “Erenler bize sevgisini yüzde 65 oy ile gösterdi. Şimdi sıra bizde, bizde. Erenler halkını, Erenler’i nasıl sevdiğimizi hizmetlerimiz ile göstereceğiz” dedi.

'BİZ DE SEVGİMİZİ GÖSTERECEĞİZ'

AKP Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç yüzde 65 oy ile Erenler Belediye Başkanı oldu. Seçim sonuçlarını Erenler İlçe Teşkilatında takip eden Erenlerli vatandaşlar sandıklardan gelen sonuçlar sevinç ile coşku karşıladı. Sonuçlarla birlikte partide tebrikleri kabul eden Fevzi Kılıç, ardından parti önünde kendisini bekleyen kalabalığı selamladı.
MAHÇUP ETMEDİNİZ
Başkan Kılıç, ilçe teşkilatına ve MHP ilçe teşkilatına seçim sürecindeki gayretleri ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kılıç, “Her Nasip vaktinin esiridir’ demiş Mevlana, hakikaten vakit gelmeden nasip gelmiyor. Uzun yıllar siyasette görev aldık, il başkanlığı, büyükşehir belediye başkan vekilliği yaptık, sonrada Cumhurbaşkanımız şahsımıza Erenler Belediye Başkan Adaylığı görevini verdi. Bugün sizler de bizleri mahcup etmediniz, Allah hepinizden razı olsun”  dedi.
DUA EDEN İNSANLAR
Kılıç, “Ana kademe teşkilatımızla, kadın ve gençlik kolları teşkilatımızla yüzlerce eve girdik, çok güzel ve farklı anılarımız oldu, ellerini semaya açarak bizlere dua eden çok insanlar oldu. Her birinden Rabbim razı olsun. Kadın Kollarımdaki, Gençlik Kollarımızdaki kardeşlerim hakikaten çok güzel hizmet ettiler. Aynı şekilde mahalle başkanlarımız dur durak demediler. Cumhur İttifakı Meclis Üyelerimiz bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Özel bir teşekkürü de SKM Başkanımız Pekdemir Beşli ve ekibine ediyorum, Allah hepinizden razı olsun” ifadelerini kullandı.ŞİMDİ HİZMET VAKTİ
Erenler halkının sevgisine hizmetler ile cevap vereceklerini ifade eden Kılıç, “Erenler halkı bizi sevdi ve bizde hakikaten Erenler’i sevdik. İnşallah çok ciddi bir şekilde Erenlerde hizmet edeceğiz. Asla kalbinizden ben oraya gidersem belediye başkanının kapısı kapalımıdır, acaba bizle konuşur mu diye kalbinden geçirmesin. Her zaman ifade ettiğim gibi kardeşlerim orada abisinin var olduğunu, büyüklerim bir kardeşlerinin var olduğunu, yaşıtlarım bir arkadaşlarının var olduğunu bilsinler. Sadece belediye ile alakalı konuklarda değil, başka kurumlarda da derdi olan veya oturmaya gelmek isteyen kalbinden en ufak bir şey geçirirse gönül koyarım. Biz Erenler’e hizmet edeceğiz, Erenler bize sevgisini yüzde 65 oy ile gösterdi. Şimdi sıra bizde, bizde. Erenler halkını, Erenler’i nasıl sevdiğimizi hizmetlerimiz ile göstereceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE