"Bizden FETÖ’cü ve PKK’lı çıkmaz"

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, “Gelecek Partisi’nde PKK ile ilintili olan insanlar var” diyen MHP lider Devlet Bahçeliye yanıt verdi. 

"Bizden FETÖ’cü ve PKK’lı çıkmaz"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde Star TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'e verdiği röportajda çok konuşulan açıklamalarda bulundu. 
Yeni kurulan siyasi partileri değerlendiren Bahçeli, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun genel başkanlığında kurulan Gelecek Partisi'nde FETÖ ve PKK ile bağlantılı isimler olduğunu ileri sürdü. 

Bahçeli'ye cevap, Gelecek Partisi'nin Sakaryalı Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'den geldi. 


Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’un Medya Notu’na yaptığı açıklama şu şekilde:

Devlet Bahçeli neredeyse çeyrek asırdır başında bulunduğu partisine bir arpa boyu mesafe aldıramamıştır. Bu gerçeğe rağmen koltuğa yapışıp kalmış, şimdiden tarihe en başarısız genel başkanlardan biri olarak adını yazdırmıştır.

Daha kısa bir süre önce , yenilenen İstanbul yerel seçim sürecinde, terör örgütü PKK’nın çocuk katili elebaşısı Öcalan’ın devlet televizyonunda bildirisi okununca, üç beş oy uğruna olumlu bulduğunu ifade etmiştir. Yine kırmızı bültenle aranan başka bir terörist Osman Öcalan’ın mülakatı yayınlanınca, herkese laf yetiştirmeye çalışan Bahçeli, burada da sessiz kalmıştır.

Şu anda payanda olduğu iktidarın ülkeyi büyük bir yıkıma sürüklediğini gördükçe; bütün bu hatalarını ve başarısızlıklarını örtmek için bu mübarek günde Gelecek Partisi’nin tertemiz kurucularına saldırmayı tercih etmiştir. Sayın Bahçeli Gelecek Partisin’den FETÖ’cü ve PKK‘lı çıkmaz.

Kendi krizlerini ve halkımıza yaşattıkları ekonomik buhranı örtmek için iftiraya başvurmak çaresizlikten başka bir anlam ifade etmeyecektir.
Türkiye’nin gerçek gündemi olan işsizliği, yoksulluğu, yolsuzluğu, israfı, kayırmacılığı, partizanlığı, adaletsizliği, hukuksuzluğu… Unutturamayacaksınız.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih can
Fatih can - 6 ay Önce

... .... daha konuşmayı bile beceremiyorken sana 3 dönem millitvekili yaptîlar 1-2 sene uzak kalınca eski partine geçirince seni adam yerinemi koyacaklar ?
Sen şimdi söyle sen sakaryaya ne verdin 15 sene yattın 15 sene tıkır maaşını aldın şimdi çıkmış ahkem kesiyon hadi oradan
Buzata davutoğlu abinin zamanında kabul etseydi başbakan olurdu hdp destekli kabul etmedi tekrar seçime gittiler devletine arka çıktı isteseydi cumhurbaşkanı yardımcısı olurduda
Sen 15 sene yap yap ayrıldıktan sonra onlar yaptı ben yapmadım sen sütten cıkma ak kasık yersen ...

SIRADAKİ HABER