BÜLBÜL'DEN PİLAVCI'YA DESTEK

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, Taraklı’da Cumhur İttifakı kapsamında yürütülen seçim çalışmalarına katıldı.

BÜLBÜL'DEN PİLAVCI'YA DESTEK

Taraklı’da esnafı ziyaret eden Bülbül, Cumhur İttifakı MHP Taraklı Belediye Başkan Adayı İbrahim Pilavcı ile Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce’ye destek istedi. Bülbül’e, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz ile Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkahraman’da eşlik etti.  Bülbül burada yaptığı konuşmada, “ Güne Taraklı İlçemizden başladık. İl Başkanımız, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarımızın yanı sıra mevcut Taraklı Belediye Başkanımız ile birlikte esnafımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımız ile kucaklaştık” dedi.
OYUNUN FARKINDA
Bülbül, şöyle devam etti, “Ne mutlu Cumhur İttifakı’nın ne olduğunu kavrayanlara. Ne mutlu Cumhur İttifakı’nın bu birliktelik ruhuyla Türkiye’nin 21’inci yüzyılda lider ülke Türkiye olması hedefi doğrultusunda katkı sağlayan, destek veren ve yanında olanlara... Ülkemizin içinden geçmiş olduğu süreci hafife almaya çalışanlar, onu yok saymaya çalışanlar, 15 Temmuz’da bir darbe olmadı, 20 Temmuz’da oldu diyenler, buna kontrollü darbe diyenler, senaryo diyenler, tiyatro diyenler, bunları milletin gündeminden kaçırıp, memleketimizin, Türk milletinin bir teyakkuz haline girmesinden rahatsızlık duyanlar, varsın konuşsunlar dursunlar. Türk milleti, meselenin farkında, oynanan oyunun farkında” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER