'CADDE 54'Ü NEDEN SİZE SORMADILAR?'

Millet İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan seçim çalışmalarına Arabacıalanı Mahallesinde devam etti.

'CADDE 54'Ü NEDEN SİZE SORMADILAR?'

Bir kahvehanede vatandaşlar ile buluşan Kazan, “Ben siyaseten laf kalabalığı yapmayı bilmem, ben insanları karalamayı, çamur atmayı bilmem. Ama ben adalet diye haykıranların sesini iyi duyarım ve şunu da çok iyi bilirim ki adaletin olmadığı bir yerde ne gençlere iş imkanı ne de üretim olur. Yaşadığımız bu kötü günlerin temelinde adaletsizlik var. O yüzden sizlere öncelikle adalet vaat ediyorum, belediye yönetiminde adaletli olacağız.”şeklinde konuştu.
PEŞKEŞ ÇEKTİLER
Cadde54 ile ilgili gelen soruları da yanıtlayan Zafer Kazan, “Cadde 54’ü bizlere giriş üstü bir kat, kervansaray görünümünde sundular.  Ne dediler ne yaptılar? İlçemizin orta yerine altı katlı o ucubeyi diktiler. Şimdi diyorlar ki size soracağız. 10 yıl sonra gelmiş bunu söylüyorlar. Bize soracaklarmış! Peki bu ucubeyi dikerken size neden sormadılar? İnsanların sabah spor yaptığı, pazarına gittiği, depremde toplanma alanı olacak bu alanı %35 gibi çok düşük bir bedel karşılığı birilerine peşkeş çekerken size neden sormadılar?" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER