“Çalışma aşkımız sürecek”

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu planlama, fen işleri, zabıta ve temizlik işleri müdürlüklerine bağlı çalışanlarla bir araya geldi.

“Çalışma aşkımız sürecek”

Belediye birimleri ile toplantılara devam eden Başkan Işıksı; “Çalışma aşkımız her daim sürecek” dedi.

ÇALIŞMA DİSİPLİNİ
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, başkan yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden ile birlikte personel toplantıları gerçekleştirmeye devam ediyor. Adapazarı Belediyesi personelinin talep ve düşünceleri ile çalışma programları hakkında fikirlerini dinleyen Başkan Işıksu, dayanışma ile gelen başarının öneminden bahsetti ve çalışma disiplinin altını çizdi.

“KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Işıksu, “Derdi olan insan bizim için makbul insandır. Adapazarı’nı çok seven, şehri için, insanı için dertlenen, daha iyi nasıl olabilir düşüncesiyle bıkmadan, usanmadan üreten, ürettiğini ortaya koymaktan asla çekinmeyen çalışma arkadaşlarımızla hedeflerimiz için koşmaya devam edeceğiz. Adapazarı bizim sevdamız, bu sevdanın gerekliliklerini yerine getirmeniz noktasında hiçbir şüphe duymuyorum” diye konuştu.

“BAŞARI PERSONELİN OLACAK”
Tabiatla insanı merkeze alan anlayışla Adapazarı için 32 projeyi hayata geçireceklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Hemşehrilerimizin teveccühü ile hamdolsun Adapazarı’mızın yönetimini 5 yıl için emanet aldık. Emanet bilinciyle, gelecek nesillerin hayırla yâd ettikleri, bugünün en dinamiğini, yarınların da temelini oluşturan hizmetler için aldığımız sorumlulukları en güzel şekilde yerine getireceğiz. 10 projeye start verdik ve ilerliyoruz. Çok hassas bir şekilde çalışma yapmamız gerekiyor. Tabiatla insanı merkeze alan anlayışla tüm projelerimizi inşallah hep birlikte hayata geçireceğiz. Kazanılan tüm başarılar makamların değil, Adapazarı Belediyesi çalışanlarının olacak. Daha fazla gayret edeceğiz. Adapazarı’mız için çalışma aşkımız her daim sürecek.” ifadelerini kullandı. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 12:14
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER