Çelik'ten Haymanalılar Derneğine ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik ve AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim Sakarya Haymanalılar Derneği ziyaret ederek dernek başkanı Ali İhsan Tarım’dan dernek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Çelik'ten Haymanalılar Derneğine ziyaret

Milletvekili Hasan Ali Çelik derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini kaydederek, “Tamamen kültürel ve sosyal anlamda çalışmalar yürütüyorsunuz. Bizim ve partimizin çalışmaları Sosyal Devlet anlayışıyla devam ediyor. Aynı şekilde Belediyemiz de çalışmalarını Sosyal Devlet anlayışı ile devam ettiriyor. Bu anlamda bizim yetişemediğimiz yerlere sizler yetişiyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun. Siyaset üstü bir görev yaptığınıza inanıyorum. Bu anlamda her zaman sizin yanınızda olduğumu ve destek olacağımı bilmenizi isterim. Benim yapabileceğim bir işiniz olduğunda sizlere her zaman kapımın açık olduğunu buradan belirtmek istiyorum” dedi.
AK Parti İl Milletvekili Hasan Ali Çelik’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Sakarya Haymanalılar Derneği Başkanı Ali ihsan Tarım ise dernek olarak yaptıkları çalışmalardan bahsetti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER