CHP 1 yılı değerlendirdi

CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı düzenlediği 2020 yılı İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nda 1 yıllık süreci değerlendirdi

CHP 1 yılı değerlendirdi

CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı 2020 yılı İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, İl Başkanlığı Konferans Salonu’nda İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin başkanlığında, İl Başkanı Ecevit Keleş ve partililerin katılımıyla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla birlikte başlayan toplantıda Başkan Çetin, 2020 yılında yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi. Göreve geldiklerinde ilk işlerinin mevcut üye veri tabanının gerçekleştirme çabasına girdiklerini söyleyen Çetin, “Görevi almamızın ardından hepimizin bildiği gibi başlayan salgın süreci hayatın her alanında olduğu gibi parti çalışmalarımızı da ne yazık ki olumsuz etkiledi. Buna rağmen yönetimimiz ve kadın kolumuz elinden gelen tüm çabayı gösterdi” dedi.

“YARALARA MERHEM OLDUK”

Salgın koşullarının en ağır yaşandığı günlerde ihtiyaç sahiplerinin yarasına merhem olmak adına elinden geleni yaparak gıda kolilerinden maskeye, 65 yaş üstü üyelerin ihtiyacını karşılamak adına elinden geleni yaptıklarını ifade eden Çetin, “İlk 6 aylık süreç sonunda salgının etkisini kaybetmesiyle parti çalışmalarımız ivme kazandı. Başta kentimizin yerel sorunları olmak üzere toplumun tüm sosyal sınıflarını ilgilendiren konularını kadın, çocuk, hayvan, çevre, Cumhuriyet’in ilke ve değerlerini büyük önderimiz Atatürk olmak üzere elimizden gelen çabayı ortaya koyduk ve devam edeceğiz” diye konuştu.

ŞEFFAFLIK VURGUSU

Başkan Çetin son olarak, “Yönetim olarak gurur duyduğumuz, bizi farklı kılan anlayışların başında katılımcı tüm üyelerle etkin iletişim içinde, herkesin fikrini açıkça ifade ettiği yönetim anlayışımız gelmekte. Diğer konu is şeffaflık. Bir yıllık yönetim boyunca mali ve idari tüm faaliyetlerimizi periyodik olarak bilginize sunduk, sosyal medya hesapları ve parti panosundan duyurduk. Geçmiş yönetimle ilgili erişebildiğimiz belgeler ve yönetime gelen sözlü ihbarları dikkate alarak yaptığımız incelemeler sonunda bazı sorunların tespiti yapılmış ve rapor haline getirilerek gereği yapılmak üzere il başkanlığımıza sunulmuş olup süreç devam etmektedir. Ortaya çıkacak sonuçlara göre farkı girişimlerimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Serkan OK

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 18:54
banner3
YORUM EKLE