CHP ADAPAZARI'NA İKİNCİ ADAY İLKER YILMAZ OLDU

1 Kasım seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden 7’nci sıra milletvekili adayı olan İlker Yılmaz, Adapazarı İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı

CHP ADAPAZARI'NA İKİNCİ ADAY İLKER YILMAZ OLDU

CHP’de Adapazarı İlçe Başkanlığı için milletvekili adayı İlker Yılmaz adaylığını açıkladı. Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda yapılan açıklama sırasında Yılmaz’a CHP İl Başkanı Ayça Taşkent ve Adapazarı İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım’da destek verdi. Yılmaz, “Milletvekili adaylığım sürecinde oldukça yoğun bir tempo ile çok güzel bir ekiple çalışma fırsatı buldum. Bu güzel insanlara ve tüm CHP’lilere teşekkür ediyorum. Sakarya’da hep birlikte gezilmedik ilçe, köy, ev bırakmadığım bu güzel insanlarla CHP’nin daha iyiye gitmesi için çalıştık. Bugün, gençliğimin gücünü, dinamizmini ve yeniliklerini partili büyüklerimin tecrübeleriyle harmanlayarak CHP’nin hak ettiği yerlere gelmesi için çalışacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Birlik ve beraberlik havası içerisinde tek yumruk olarak çalışabilmek için CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı’na adaylığımı sizlere ve kamuoyuna saygı ile duyuruyorum” dedi.

TAŞKENT
Toplantıya katılarak İlker Yılmaz’a destek veren Ayça Taşkent, “Seçimler öncesi çalışmaları ile hepimizin gözüne girmeyi başaran İlker Yılmaz’ın bu adaylığının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Yılmaz’ın adaylık açıklamasında yanında bulunan CHP Adapazarı İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım, “Artık hepimiz partimiz için çalışacak genç kanlar arıyoruz. İlker Yılmaz’ın çalışma azmi ve istekliliğini her birimiz biliyor ve takdir ile karşılıyoruz. Bilinmesini isterim ki bizlerde İlker Yılmaz’ı ve genç adayları destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE