CHP'li kadınlar çocuklara oyuncak dağıttı

CHP Serdivan Kadın Kolları, Meşeli Mahallesini ziyaret ederek çocuklara oyuncak dağıttı

CHP'li kadınlar çocuklara oyuncak dağıttı

CHP Serdivan Kadın Kolları tarafından ‘Çocuk mutlu ise anne mutludur. Anne mutlu ise baba mutludur. Aile mutlu ise Türkiye mutludur’ sloganı ile başlatılan oyuncak kampanyası çığ gibi büyüyor. CHP’li kadınlar her hafta sonu bir mahalleye giderek, mahalledeki tüm çocuklara oyuncak dağıtıp, onları mutlu ediyor. 
MUTLU ÇİÇEKLER
CHP Serdivan Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, bu kampanyanın sadece Sakarya ile sınırlı kalmadığını ve tüm ülkeye yaymak istediklerini belirterek; “Her hafta özellikle doğu ve güneydoğuda oyuncakla tanışmamış olan çocuklara ulaşmaya çalışıyoruz. Ücra köylerde yaşayan çocuklara dağıtılmak üzere kargo ile oyuncak gönderiyoruz. Her çocuk bir çiçektir ve biz ülkemizde mulu açan çiçekler olsun istiyoruz” dedi.
ÇOCUK SEVGİSİ
Yıldırım, parayla satın alınmayan tek şeyin çocuk sevgisi olduğunu da belirterek; “Biz kim olurlarsa olsunlar onların yüreklerinde yer almak için kapılarını çalıyoruz. O güzel yüreklere dokunabilirsek ne mutlu bize. Bu haftasonu Meşeli Mahallemizde ki çocuklarımız ile kucaklaştık. Tek tek evlerim kapıları çaldık, ‘Yüreğinizde yer almaya geldik’ dedik. Meşeli muhtarımız ile birlikte tüm çocuklarımıza oyuncaklarımızı dağıttık. Onların gözlerinin içindeki o parıldama, yüzlerindeki o tebessüm her şeye değer” diyerek, tüm çocukların yüzlerini güldüreceklerini söyledi.


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 20:23
banner3
YORUM EKLE