CHP PAMUKOVA'DA TEKE, GEYVE DE İSE AYVAZ BAŞKAN OLDU

CHP dün Pamukova ve Geyve’de ilçe kongreleri tamamlandı. Pamukova’da ilçe başkanı Mehmet Özuçar’ın aday olmadığı kongrede Ali Teke yeniden başkanlığa seçildi. Geyve’de Mevlüt Ayvaz yeniden güven tazeledi

CHP PAMUKOVA'DA TEKE, GEYVE DE İSE AYVAZ BAŞKAN OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi’nde dün Pamukova ve Geyve İlçe Kongreleri yapıldı. CHP’de dün ilk olarak Pamukova’da kongre yapıldı. İlçe Başkanı Mehmet Özuçar’ın aday olmadığı kongrede seçime tek liste ile giden Ali Teke, 4 yıl sonra yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Pamukova Halk Eğitim Merkezinde yapılan kongreye CHP Milletvekili Engin Özkoç, CHP İl Başkanı Ayça Taşkent ve partililer katıldı. 63 delegenin oyunu alan Ali Teke başkan seçildi.DEĞERLER
Kongre sonrası açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Ali Teke, “CHP’nin bugüne kadar kazanmış olduğu değerleri daha da ileri taşımak ve 2011 de kaldığımız yerden devam etmek için tekrar aday oldum.  Delegelerimizin çoğunluğunun oyu ile CHP’ye tekrar İlçe başkanı seçilmenin gururunu ve sevincini yaşıyorum. Seçilen ekip arkadaşlarımla beraber bundan sonra canla başla çalışarak CHP’yi hak ettiği yere getireceğiz” dedi.
SEÇİLENLER
Pamukova CHP İlçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Ali Teke, İbrahim Isır, Nail Türkmengil, Serdar Yaman, Muhittin Sancar, Tuncay Gür, Orhan Çanak, Neşe Akmuslu, Mustafa Ayvaz, Hakan Tarım, Buğucan Okyay, Cavit Dural.

Geyve’de Ayvaz yeniden

CHP Geyve İlçe Kongresi’nde Mevlüt Ayvaz güven tazeledi.Kaymakamlık Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye CHP Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Ayça Taşkent ve partililer katıldı. CHP İlçe Başkanı Mevlüt Ayvaz'ın konuşmasının ardından kongrenin divan başkanlığına Hüseyin Öztürk, divan üyeliklerine Seval Erkul ve İbrahim Küçük oy birliği ile seçildi. Eski il başkanlarından Selçuk Gedikli yaptığı konuşmada yeni seçilecek yönetime başarılar diledi. Genel Kurullarda ilçe delegasyonlarının söz alarak ilçelerinin sorunlarını dile getirmelerini ve çözüm önerilerinde bulunmalarını isteyen Gedikli, “Yetkili isimlerin bulunduğu genel kurullarda sorunların seslendirilmesi çözümü kolaylaştırır.' dedi.
TEŞEKKÜR
CHP Milletvekili Engin Özkoç ise yaptığı konuşmada, “Yeni seçilecek ilçe yönetimine başarılar dilerim. Seçim çalışmaları sırasında ve sonraki dönemlerde köy köy, mahalle mahalle, iş yerlerini gezerek vatandaşlarımıza teşekkür ettim. Sakarya ilinin sorunlarını gündeme taşıyan ve vatandaşlarımla hep birlikte olan tek milletvekiliyim. Diğerlerini ortalarda gören var mı?. İlimiz sesi olmaya devam edeceğim" dedi. Yönetim şu isimlerden oluştu: Mevlüt Ayvaz, Hikmet Akdemir, İrfan Atalay, Necmi Altay, Ergin Uysal, Seval Erkul, Ahu Can, Talip Turan, Mehmet Sarı, Ömer Hatır, Mustafa Şengül, Yüksel Çakal, Tuncel Yılmaz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE