CHP ve Saadet'ten "Yaşanabilir bir Sakarya" mesajı 

CHP ve Saadet Partisi il yöneticilerinin bir araya geldiği ziyarette şehir gündemi konuşuldu 

CHP ve Saadet'ten "Yaşanabilir bir Sakarya" mesajı 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay’ı makamında  ziyaret etti.
Türk siyasetinin önemli partilerinden CHP'nin ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Abay, “Türkiye’nin sorunları çok büyük ama çözülemez değil.  Çiftçinin, işçinin, emeklinin, esnafın ve EYT’lilerin olmak üzere sesine kulak vermeliyiz.” dedi.  
Ayrıca Türkiye’nin dış politikada önemli sorunlarının başında, Akdeniz olmak üzere Ortadoğu, Suriye, Irak gibi konuların geldiğini işaret eden Fahrettin Abay, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ile yaptığı sohbette, sorunların çözümüne yönelik fikir alışverişinde bulundu. 
Ziyarette taraflar, Sakarya İlini bir an evvel ayağa kaldırıp, şehri olması gereken yere getirerek, cazibe merkezi ve yaşanabilir bir Sakarya oluşturma yönünde ortak görüş belirtti.
Nazik misafirperliğinden dolayı memnuniyetlerini belirten CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, teşekkür ederek, “Bu ziyarette yapılan görüşmelerin Türkiye ve Sakarya için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER