CHP’de Füsun Çetin dönemi resmen başladı

Geçtiğimiz hafta sonu CHP Adapazarı ilçe başkanı seçilen Ayşe Füsun Çetin, mazbatasını aldıktan sonra İlçe Örgütüne geçti. Çetin ve eski İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş burada birlikte açıklama yaptı

CHP’de Füsun Çetin dönemi resmen başladı

sakaryayenihaber.com – Serkan Ok’un haberi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Örgütünün hafta sonu yapılan olağan genel kurulunda eski İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Füsun Çetin 165 oyla, Fatma Kurtuluş’u 2 oyla geçerek ilçe başkanlığına seçilmişti. Bugün Sakarya Adliyesindeki İlçe Seçim Kurulunda mazbatasını alan yeni Başkan Çetin, Adapazarı İlçe Örgütüne geçerek makamı eski Başkan Fatma Kurtuluş’tan devraldı. Daha sonra halef-selef başkanlar birlikte basın açıklaması yaptı.

“TEREDDÜTSÜZ YANINDA OLACAĞIM”

Eski İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, “Yeni seçilen başkanımız Ayşe Füsun Çetin’le tereddütsüz yanında olacağım. Doğrusu da budur çünkü parti böyle başarıya ulaşır. Bu konuda hiç kimsenin ve başkanımızın da tereddüttü olmasın. Ben yeni seçilen başkanımıza ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Umarım yarınlar çok daha iyi olur ve arzu ettiğimiz büyük kalabalıklarla partinin başarısını kutlamak nasip olur” dedi.

“BİZ OLMAYI BAŞARACAĞIZ”

CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin ise; “Ben herkesin huzurunda Fatma kardeşime ve yönetimine yaptıkları bütün emekleri için teşekkür ediyorum. Sen, ben ve o yok, biz varız. Biz olduğumuz zaman hem Adapazarı’na hem Sakarya’da hem Türkiye’de çok şey değişecek. Biz olmayı başaracağız. Arkadaşlarımızın göstermiş oldukları performanslarının 1 tık, 2 tık üzerine çıkarıp, başarı çitasını yükseltip hem Adapazarı’na hem Sakarya’ya hak ettiği aydınlığa hep birlikte kavuşturacağız. Tekrardan emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandıktan sonra eski başkan Fatma Kurtuluş, herkesle vedalaştıktan sonra işçe binasından ayrıldı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 17:41
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET SARI
MEHMET SARI - 11 ay Önce

ENGİN ÖZKOÇ GİBİ BİR VEKİLİ NİZ OLDUKÇA SİZ ÇOK DAHA BAŞARILAR YAKALSRSINIZ !!!!!!!!!!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER