CHP’den ziyaretlere devam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı, il genelindeki ziyaretlerine Sakarya Mimarlar Odası ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na gerçekleştirdiği ziyaretlerle devam etti.

CHP’den ziyaretlere devam

CHP Sakarya İl Başkanlığı, şehirdeki farklı kesimlere gerçekleştirdiği ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen son ziyarette, Sakarya Mimarlar Odası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası ziyaret edildi. Ziyarette CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve il yöneticileri yer aldı. Ziyaretleri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Başkan Keleş, yazılı bir açıklamayla detay verdi.

“ŞEHRİMİZ HAKKINDAKİ SOHBETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ”

Şehrin sorunlarına yönelik sohbetler gerçekleştirdiklerini dile getiren Keleş, “CHP olarak iktidar yürüyüşümüzde Sakarya İl Başkanlığı olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Sorumluluk bilinciyle planlamalar yapıyor ve halkımızın dertlerine ve sorunlarına vâkıf olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Sakarya Mimarlar Odası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na yaptığımız ziyaretlerde şehrimize yönelik sohbetler gerçekleştirdik ve fikir alışverişinde bulunduk. CHP’nin ‘Esnafımız İçin 17 Maddelik Talep’ beyannamesini inceledik. Ziyaretlerimiz sırasında bizlere gösterdikleri misafirperverlik ve ilgi için Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turhan Salihoğlu ve Sakarya Mimarlar Odası Başkanı Sami Kafadar’a teşekkür ederiz. Halkımız için çalışmaya ve ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.

banner3
YORUM EKLE