CHP’il başkan adayları Akyazı’ya gidiyor

CHP’de 15 Şubat’ta gerçekleşecek il kongresi öncesinde il başkan adaylığını açıklayan isimler, Çarşamba günü Akyazı ilçe örgütüne gidecek. 

CHP’il başkan adayları Akyazı’ya gidiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl kongresi 15 Şubat’ta gerçekleşecek. İl Başkan adaylığını açıklayan mevcut başkan Erdoğan Isır, Reyhan Şahin ve Ecevit Keleş de delegelerle buluşmak için Akyazı’ya gidecek. 
CHP Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı “Üç İl Başkan adayımız 5 Şubat 2020 Çarşamba günü 18.00-21.00 saatleri arasında sırayla partimiz binasına gelecekler ve Akyazılı delegelerle görüşecekler. Ev sahibi olarak biz gelecek olan misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamakla mükellefiz. Ev sahipliğimizi de en iyi şekilde yapacağımızdın kimsenin kuşkusu olmasın” açıklaması yaptı. 
CHP Akyazı İlçe örgütü tarafından yapılan açıklamaya göre ilk gelecek olan isim Reyhan Şahin olacak. Saat 18.00’de parti binasına gelecek olan Reyhan Şahin’den sonra saat 19.00 da şu anda İl Başkanlığı görevini yürüten ve tekrar adaylığını açıklayan Erdoğan Isır örgütü ziyaret edecek olan isim olacak. Son ziyareti ise Ecevit Keleş yapacak. Onun da örgüte geliş saati 21.00 olarak açıklandı. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE