CHP'li aday adayları Hendek turunda

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş ve CHP Hendek Belediye Başkan aday adayı Selami Karakadı, Hendek halkıyla bir araya gelerek, sorunları dinlediler.

CHP'li aday adayları Hendek turunda

CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday Adayı Ecevit Keleş ve CHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Selami Karakadı, önceki gün Hendek’te bir araya gelerek vatandaşları ziyaret ettiler. Her iki başkan adayı, sabahın erken saatlerinde başladıkları ziyarette, pazar yeri esnafını da dinlediler. Gerçekleştirilen ziyaretlerde CHP Hendek Belediye Başkan aday adayı Selami Karakadı, ilçenin her yönüyle gelişme açık bir bölge olduğunu ifade etti.
GERÇEK SORUN
Bu gelişmenin beraberinden bazı sorunları getirdiğini ifade eden Karakadı, “Bu gelişmenin yanında çarşı merkezindeki trafik ve otopark sorunu çözüm bekliyor. Böyle önemli bir sorun varken, Hendek Belediye Başkanı kentsel dönüşüm ve rant projesine önem veriyor” dedi. Karakadı ilçenin artık gerçek ihtiyaçlara çözüm bulacak bir belediye anlayışına ihtiyacı olduğunun altını çizerek, “14,5 yıldır belediye başkanı olan Ali İnci, bu soruna çözüm üretemezken, küçük ve özel uçakların ineceği bir hava alanıyla halkı avutmaktadır” dedi. Keleş ve Karakadı ziyaretlerinde ‘Hizmetlerimiz kendimiz için değil, Hendek içindir” mesajı verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER