CHP’li kadınlar çocukları sevindirmeye devam ediyor

CHP Serdivan Kadın Kolları’nın ‘Çocuk mutluysa aile mutlu. Aile mutluysa, toplum mutlu’ sloganı ile başlattığı oyuncak dağıtımı büyük ses getirdi

CHP’li kadınlar çocukları sevindirmeye devam ediyor

CHP Serdivan Kadın Kolları’nın ‘Çocuk mutluysa aile mutlu. Aile mutluysa, toplum mutlu’ sloganı ile başlattığı oyuncak dağıtımı büyük ses getirdi. Gittikleri her mahallede çocukların sevgilisi olan CHP’li kadınlar, dağıttıkları oyuncaklar ile çocukları mutlu etmeye devam ediyorlar.
DUYGUSAL ANLAR
Bu hafta sonu Yukarı Dereköy’ü ziyaret eden CHP Serdivan Kadın Kolları, Yukarı Dereköy’ü çocuklarını sevindirdiler. Serdivan Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, “Sabah saatlerinde geleceğimizin duyumunu alan aileler çocuklarıyla kapıda beklemeleri bizlere duygusal anlar yaşattı. Beraberimizde götürdüğümüz oyuncakları yaş guruplarına göre çocuklarımıza dağıttık. Onların o anki mutlulukları gözlerinin içlerinin parlaması yaptığımız işin ne kadar anlamlı olduğunu bize bir kez daha gösterdi. Katkı sunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Oyuncağın yanında okula başlayan dar gelirli çocuklara kırtasiye yardımında da bunduklarını söyleyen Başkan Yıldırım; “Bizlere destek olan CHP Büyükşehir Meclis üyesi Haluk Akbay’a, STK’larımıza, isminin duyulmasını istemeyen yardımsever dostlarımıza, bizleri ağırlayan mahalle halkımıza, sahada bizi yalnız bırakmayan  Arifiye Kadın Kolları Başkanı Derya Ulubilen, Erenler Kadın Kolları Başkanı Ayten Şentürk’e ve  Yukarı Dereköy Muhtarımız Seyfullah Abacıoğlu’na  teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE