Davutoğlu'ndan 'Sakarya' açıklaması

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Malazgirt Zaferi vatanın, 10 Muharrem adaletin ve 30 Ağustos istiklalin müjdesidir. Bunu en iyi anlayacak şehir, Sakarya'dır." dedi.

Davutoğlu'ndan 'Sakarya' açıklaması

Davutoğlu, Adapazarı ilçesindeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen Sakarya 1. Olağan İl Kongresine video konferans yöntemiyle katıldı.

Bugünün 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl dönümü olduğunu anımsatan Davutoğlu, "Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlara rahmet diliyor ve milletimizin bir daha kendi topraklarında yeni bir zafer yazmaması duasıyla ama her daim zafere hazır olması niyazıyla hepinizi saygıyla selamlıyorum." diye konuştu.

Davutoğlu, özel günlerde olduklarına işaret ederek, "Malazgirt Zaferi vatanın, 10 Muharrem adaletin ve 30 Ağustos istiklalin müjdesidir. Bunu en iyi anlayacak şehir Sakarya'dır. Sakarya bizi çıktığımız bu yolda yalnız bırakmadı." dedi.

Doku zedelenmesi nedeniyle Sakarya'ya gelemediğini aktaran Davutoğlu, kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Kongreye, partinin kurucular kurulu üyeleri, genel başkan yardımcılarının yanı sıra bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile partililer katıldı. 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahfuz
Mahfuz - 5 ay Önce

Hainlere Sakkatya da yer yok...

susma
susma @Mahfuz - 5 ay Önce

bu kadar kör olmayın adamlar paranızı beleşe yiyor sonra onları tutuyorsunuz bişeyleri gorun