DEVA Adapazarı’nda başkan Ömer Aktaş

DEVA Partisi Adapazarı 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

DEVA Adapazarı’nda başkan Ömer Aktaş

DEVA Partisi İlçe Teşkilatlarında kongre süreci 2 Ekim’de Serdivan kongresi ile başlamıştı. Bugün DEVA Partisi Adapazarı İlçe Kongresi de gerçekleştirildi. Yapılan kongrede Ömer Aktaş, DEVA Partisi Adapazarı İlçe Teşkilat Başkanı oldu. Yapılan kongreye İl Başkanı Mehmet Erdoğan, ilçe teşkilat başkanları ve partililer katıldı. Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından divan başkanlığı seçimleri yapıldı. Kongrenin divan başkanı olarak Ali Berke, yapılan oylama ile seçildi. İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan bir konuşma yaptı.

“BAŞARILI VE DEMOKRASİ ÇERÇEVESİNDE…”

İl Başkanı Erdoğan, partilerinin geçen haftadan itibaren ilçe kongrelerine başladığını ifade ederek, “Başarılı ve demokrasi çerçevesinde seçimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm teşkilatlarımıza başarılar diliyorum” dedi. Erdoğan’ın konuşmalarının ardından Teşkilatlanmadan sorumlu Başkan Ercan Başnuh konuşma yaptı. Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile girilen seçimlerde Ömer Aktaş, başkan seçildi.

YÖNETİM KURULU

Deva Partisi Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mikail Kalender, Ahmet Kadir Dayal, Yekta Cem Sunman, Emrah Alantar, Tuğba Kesici, Alihan Filicioğlu, Hakan Tunç, Ahmet Terzi, Raif Öztürk, Yunus Uzun, Cengiz Üstün, Rüçhan Aydın, Cengiz Aktay, Nail Duman, Ali Köse, Belgin Altan, Selim Kartal, Nedim Erşen, Sedat Hacısadıkoğlu, Cem Özcan

Ömer Aktaş başkanlığındaki liste şu isimlerden oluştu…

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 16:04
banner3
YORUM EKLE