DEVA Partisi Hendek İlçe Başkanı belirlendi

Demokrasi ve Katılım (DEVA) Partisi Hendek kurucu ilçe başkanı belli oldu. İl Başkanı Erdoğan, ilçe teşkilatlanmaları konusunda çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini belirtti.

DEVA Partisi Hendek İlçe Başkanı belirlendi

sakaryayenihaber.com –

DEVA Partisi Sakarya l Başkanı Mehmet Eroğan, Hendek İlçe Başkanlığı görevine Fatih Güdü’nün getirildiğini duyurdu. “Teşkilatlanma çalışmalarımızı olağanüstü bir titizlikle sürdürüyoruz” diyen Erdoğan, ilçede kurucu başkanlık görevinin Genel Başkan Ali Babacan'ın tensipleriyle belirlendiğini ifade etti. Erdoğan, “Atamanın partimize ve Hendek İlçemize hayırlı olması temennilerimle, Fatih Güdü'ye ve ilçe yönetim kuruluna başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

FATİH GÜDÜ KİMDİR?

1985 Kars doğumlu olan Fatih Güdü; ilkokul eğitimini Hendek Cumhuriyet İlkokulu’nda tamamladıktan sonar ortaokul ve lise eğitimini Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

2004 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi ile başladığı üniversite hayatına, Anadolu Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İstanbul Üniversitesi İşletme bölümlerini de ekledi. 2018 yılına kadar İstanbul'da sektörünün önde gelen teknoloji şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan Güdü, bağlı olduğu markanın Batı Karadeniz Bölge Direktörü olarak ataması ile Hendek' e geri dönmüştür.

Evli ve bir çocuk babası olan Fatih Güdü, halen ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarına bilişim ürünleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 00:59
banner3
YORUM EKLE