Deva Partisi'nde iki ilçenin başkanı belli oldu

Deva Partisi Geyve ve Kaynarca ilçe başkanlıklarına atama yapıldı.

Deva Partisi'nde iki ilçenin başkanı belli oldu

sakaryayenihaber.com -

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA PARTİSİ) Sakarya İl Başkanlığı, Geyve İlçe Başkanlığına Murat Demir, Kaynarca İlçe Başkanlığı'na Önal Özturhan'ın atandığını açıkladı.

İşte DEVA İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklama:

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA PARTİSİ) Sakarya İl Başkanlığı olarak, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında yürüttüğümüz titiz faaliyetler sonucu, 2 ilçemizde daha kurucu ilçe başkanı atamalarının gerçekleştiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.  Genel Başkanımız Sn. Ali BABACAN’ın tensipleriyle Geyve İlçe Başkanlığı’na Sn. Murat DEMİR, Kaynarca İlçe Başkanlığı’na ise Sn. Önal Özturhan atanmışlardır. Her iki ilçe başkanımıza ve yönetim kurullarına, yapacakları çalışmalarda başarılar diler, atamaların ilçelerimiz ve ilimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Murat DEMİR
06,05,1975 Gemerek – SİVAS doğumlu olan Murat Demir; ilk, orta ve lise öğrenimini Geyve’de tamamladıktan sonra 1996 yılında Gazi Üniversitesi Muhasebe MYO’dan mezun olmuştur. Serbest ticaret yaparak hayatını idame ettiren Demir, evli ve 2 çocuk babasıdır. Demir, İngilizce bilmektedir.

Önal Özturhan
16,07,1962 Kaynarca - SAKARYA doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini Kaynarca’da tamamlamıştır. Devlet memurluğu görevinden 2019 yılında emekli olan Özturhan bir yandan yüksek tahsiline açıktan işletme okuyarak devam etmektedir. Önal Özturhan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 13:30
banner3
YORUM EKLE