Dikbayır, Perinçek'i o fotoğraflarla eleştirdi!

İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, canlı yayında İyi Parti, CHP ve HDP'nin birlikte anayasa çalışması yaptığını öne süren Doğu Perinçek'e Abdullah Öcalan'la çekildiği fotoğrafları gösterdi.

Dikbayır, Perinçek'i o fotoğraflarla eleştirdi!

Habertürk televizyonunda Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında ittifakların konuşulduğu esnada tansiyon yükseldi.

"PKK İLE İLGİLİ EN SON KONUŞACAK KİŞİ PERİNÇEK'TİR"
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in İYİ Parti, CHP ve HDP'nin birlikte anayasa çalışması yaptığı iddialarına sert tepki gösteren İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, "Hayır bu yalan. PKK ile ilgili konuşacak en son kişi Sayın Doğu Perikçek'tir" dedi.

ÖCALAN'LA FOTOĞRAFLARINI GÖSTERDİ
Dikbayır, "Bizim geldiğimiz gelenekte büyüğe saygı vardır. Sayın Doğu Perinçek benden yaşça büyüktür ama ben bir partiyi temsil ediyorum. Bir kurumsal yapıyı temsil ediyorum. Benim buna cevap vermem lazım" ifadelerini kullanarak Doğu Perinçek'in Abdullah Öcalan ile Lübnan'daki Bekaa Vadisi'nde çekilen fotoğraflarını gösterdi.

"BİZİM GENEL BAŞKANIMIZ ÖCALAN'A KİKİRDEMEDİ"

Dikbayır, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: "Bizim genel başkanımız Bekaa Vadisi'nde Abdullah Öcalan'la kikirdemedi. Şimdi bir şey konuşurken dikkatli olmak lazım."

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 15:18
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akcapakca
Akcapakca - 6 ay Önce

Allah razı olsun sayın vekilim birisi de şunun suratına şunları çarptı çok şükür insanlar ne çabuk unuttu bugünleri hem en çok canımızı aldığı günlerde apo ile kikirdemek akp lilerde bununla övünüyor yazık biraz millet hafızasına bakın değerlerinize bakın herşeyi oy olarak görmeyin yazık küfrettiğiniz emperyalistlerden ne farkınız var onu görelim

SIRADAKİ HABER