Dokumacı: "Partimiz için çalışacağız"

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı adayı Avukat Serdip Dokumacı, partiye olan teveccühü daha iyi yerlere taşımak istediklerini belirtti.

Dokumacı: "Partimiz için çalışacağız"

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın 15 Mart Pazar günü yapılacak 2’nci olağan kongresinde aday olduğunu açıklayan Serdip Dokumacı, parti üyeleri İhsan Şener, Ferit Suzhun, Besim Erman ve Özlem Ersoy ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Ziyarette kongre ile ilgili değerlendirmede bulunan Dokumacı, demokratik bir seçime vurgu yaparak, “Partimize olan teveccühü daha iyi yerlere taşımak istiyoruz. İki adaylı bir seçim olması partimiz adına güzel. Biz demokratik bir partiyiz. Herkes aday olabilir. Önemli olan kongre sonrasında kazananla birlikte yola devam etmektir. Biz de kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Seçildiğimiz takdirde Sakarya için çalışacağız. Şehirde birçok sorun, yanlışlar var. Bunları da uygun bir şekilde dile getireceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntı ve acılarımız sebebiyle bu konulara pek değinmiyoruz, ama yapıcı şekilde muhalefete devam edeceğiz. Üye çalışmalarımızı arttıracağız” şeklinde konuştu. Parti üyesi Ömür Uygun’un da aday olduğu kongre Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi’nde 15 Mart Pazar günü saat 13.00’da başlayacak.  Seda KILIÇ
 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fadime Çelik sapanca
Fadime Çelik sapanca - 11 ay Önce

Kurultay tüm iyilere hayırlı olsun adaylara başarılar diliyorum