Durmuş, Kılıçaslan’ı ziyaret etti

İYİ Parti yeni dönem Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine atanan 21 ve 23. Dönem Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, Sakarya İl başkanlığına gelerek İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetimini ziyaret etti.

Durmuş, Kılıçaslan’ı ziyaret etti

İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçaslan ''İl Yöneticilerimiz ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte, 21 ve 23. Dönem Kocaeli Milletvekilimiz İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcımız Cumali Durmuş’u İl Başkanlığımızda ağırladık. Gerçekleştirdiğimiz tanışma toplantısında teşkilat çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Ziyaretleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz.''dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İYİ Parti yeni dönem Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine atanan 21 ve 23. Dönem Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş: '' Sakarya İl Teşkilatımızda, İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan, kıymetli İlçe Başkanlarımız ve yöneticilerimizin misafiri olduk. Teşkilatlarımız ve olası erken seçimlerde yapmamız gerekenleri konuştuk. Hoş sohbet için İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan'a ve değerli yöneticilerimize teşekkür ederim.''dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SONER
SONER - 3 hafta Önce

YUH İL YÖNETİMİNDEN 5 KİŞİ VAR BİDE BAZI İLÇE BAŞKANLARI..NE OLDU SELÇUK YİNEMİ YOLDA KALDIN? ORDA BULUNAN BAZI İLÇE BAŞKANLARI İÇİN NELER DEDİĞİNİ BİZ HALA UNUTMADIK ZAMANI GELİNCE HERKES ÖĞRENECEK ELBET