DURSUN YEDEKÇİ CHP'İN İLK İLÇE BAŞKANI ADAYI OLDU

CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı yarışı resmen başladı. İlçe Başkanlığı için ilk adaylık başvurusunu yapan Dursun Yedekçi, “Amacım parti içi iktidar olmak değil, yerelde partimi iktidar etmektir” dedi.

DURSUN YEDEKÇİ CHP'İN İLK İLÇE BAŞKANI ADAYI OLDU

BAŞVURU
CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı yarışı Mali Müşavir Dursun Yedekçi’nin aday olmasıyla resmen başladı. Adaylık başvurusunda bulunan Yedekçi, parti binasında düzenelediği basın toplantısında konuştu. Yedekçi, “1994 yılından bu yana CHP’nin Merkez İlçe Yönetimi ve Serdivan Belde Başkanlığı yaptım. 2004 yılında CHP adına Serdivan Belediye Başkanlığına adayı oldum. 2012 yılında Adapazarı ilçesi İlçe Başkanlığına aday oldum. Bugün yine adayım ve delegelerimizden destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.
DELEGELER
Yedekçi, “Hedefimiz başta Adapazarı Belediye Başkanlığı’nı kazanmaktır. Siyasi tecrübem, bilgi birikimim ve kariyerimle bu göreve talibim. Unutulmamalıdır ki CHP delegeleri özgür iradelerini kullanacak sağduyuya sahiptir. Benim ve ekip arkadaşlarımın hedefi CHP’yi Sakarya’da daha ileriye taşımak ve parti üyelerini en az 2 katına çıkarmaktır. Parti içerisinde birlik ve beraberliği sağlayarak 20 yıldır yerel yönetimlerde etkili olamamış olan partimizi çok kapsamlı ve sistemli bir çalışma ile yukarıya taşımak en büyük amacımız” dedi.
R.Kaan Oktar

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE