Ecevit Keleş, Akyazı'daydı

CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş Akyazı’daki İnternet Haber siteleri temsilcileriyle buluştu. Keleş, Hz.Ömer adaletiyle şehri yönetmeye talip olduğunu söyledi.

Ecevit Keleş, Akyazı'daydı

Akyazı Hacıoğlu tesislerinde verilen akşam yemeğine kurmayları CHP İl Başkan yardımcıları Nazmi Sevinç, Özgür Kara ve Uğur Curoğlu ile birlikte gelen Ecevit Keleş adaylığı ve gündemdeki bir çok konuda açıklamalarda bulundu ve basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.
CHP Akyazı İlçe Başkanı Muzaffer Başer ve ilçe yönetiminin de hazır bulunduğu yemekte konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ecevit Keleş, “Akyazı’daki basın mensupları ile bir araya gelmek istedik. Bu gecikmiş bir bir buluşma bu nedenle sizlerden özür diliyorum” dedi.
PİLOT İLÇE
Keleş, “Umudumuz Ecevit” sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederek, Hz. Ömer adaleti ile şehri yönetmeye talip olduğunu vurguladı. Akyazı’nın pilot bir şehir olduğunu ifade eden Keleş, “Aday adaylığımı açıklarken büyükşehri alacağız dedim ve ben tüm siyasi partilerin adayı olarak ortaya çıktım. Bu süreçte tüm Sakarya’yı karış karış gezerek sorunları dinleyeceğim çözüm yollarını ve projelerimizi anlatacağım” dedi. Ecevit 58 bin seçmeniyle hayvancılık, sanayi, turizm, sosyal ve kültürel yapısıyla gelişip büyümeye hazır olan Akyazı’nın önemli bir potansiyele sahip olduğunun farkında olduklarını belirterek, “İlçenin gelişmesi için neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyorum” diyerek konuşmasını tamamladı. Keleş, kendisine yönetilen sorulara da cevap verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER