Ecevit Keleş resmen açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) şubat ayında yapılacak il kongresi öncesinde Ecevit Keleş il başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı.

Ecevit Keleş resmen açıkladı

sakaryayenihaber.com

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Örgütü, şubat ayında yapılacak olan kongre için hazırlıklarını sürdürürken, il başkanlığı için de adaylar da belli olmaya başladı.

Bir süredir CHP İl Başkanı Erdoğan Isır'a rakip olacağı konuşulan ve 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde CHP'den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ecevit Keleş, CHP il başkanlığı için aday olduğunu resmen açıkladı.

Bir dönem CHP il başkanlığı görevini de yürüten Keleş, konuyla ilgili yaptığı açıkalamda, "Oğlunuz, kardeşiniz, ağabeyiniz, yoldaşınız... Hayalini kurduğumuz ideallerimizi egemen kılmak için Unuttuğumuz umutlarımızı gerçeğe dönüştürmek için Sakarya'da ses getiren etkin bir İl Örgütü için Tarihimizin omuzlarımıza yüklediği sorumluluk için Ayrıştıran dili, alışılan ezberleri yıkmak için Seni, beni bırakıp Biz olmak için Heyecanlıyım, umutluyum ve istekliyim. Önce gönlünüze, sonra desteğinize talibim" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 14:35
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER