Ecevit Keleş’ten ittifak uyarısı!

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan'ı eleştiren CHP eski İl Başkanı Erdoğan Isır'a Akyazı'dan seslenen İl Başkanı Keleş, “Bu ittifakta bulunan siyasi partiler, yol arkadaşlarımızdır. Tüm örgütümün bu bilinçle hareket etmesi önemlidir” dedi

Ecevit Keleş’ten ittifak uyarısı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Örgütü, genişletilmiş değerlendirme toplantısını, Akyazı İlçe Başkanlığı binasının teras katında, kovid-19 salgınına karşı tedbirleri alarak gerçekleştirdi. Toplantıya Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ve İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ve Yönetimi, Akyazı İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Yönetiminin yanı sıra; eski ilçe başkanları ve partililer katıldı. 
KILIÇASLAN-ISIR POLEMİĞİ
Toplantıda geçtiğimiz haftalarda yaşanan CHP eski İl Başkanı Erdoğan Isır ve İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan arasında sosyal medyada yaşanan tartışmada gündeme geldi. İyi Partili Kılıçaslan'ın Muharrem İnce'yi eleştirmesine CHP eski İl Başkanı Erdoğan Isır tepki göstermiş ve Kılıçaslan daha sonra twitini silmişti. Sosyal medyada CHP ve İyi Partililer birbirlerine çok sert eleştirilerde bulunmuşlardı.
MİLLET İTTİFAKI’NIN ÖNEMİ 
Değerlendirme toplantısında Millet İttifakı’nın önemine de vurgu yapan İl Başkanı Keleş, “Bu ittifakta bulunan siyasi partiler, bizim birlikte yol aldığımız arkadaşlarımızdır. Tüm örgütümün bu bilinçle hareket etmesi önemlidir. Bu ittifak her geçen gün güçlenecek, önümüzdeki ilk seçimlerde hem ülkemize hem kentimize güneş doğacaktır” diye konuştu.
KELEŞ DEĞERLENDİRDİ
İl Başkanlığı olarak pandemi sürecinde yapılan çalışmalara değinen Başkanı Keleş, pandemi sürecinde CHP İl Örgütü olarak, tüm ilçelerle birlikte yaklaşık 5 bin adet temel ihtiyaç kolisi dağıtıldığını söyledi. Gerek sahada gerekse arka planda halka hizmet eden tüm örgüt üyelerine teşekkür eden Keleş, “Halkımız ne zaman dara düşse, Cumhuriyet Halk Partisi yanında olacaktır, kimsenin endişesi olmasın” dedi. 
“ZAFER, İNANANLARINDIR”
İl Başkanı Ecevit Keleş’ten sonra söz alan, Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oğuz Can Curoğlu ise; “Her gün havasını solduğumuz bu memleket bizim. Her gün üzerine bastığımız bu topraklar bizim. Biz Kuvayi Milliye ruhuyla kurulan Cumhuriyet Halk Partisi’nin mirasçılarıyız. İnançla çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Şüpheye mahal yok; zafer, inananlarındır” dedi.

“DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ”
CHP Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı, yönetim ve örgütlerle, göreve geldikleri ilk günden bu yana canla çalıştıklarını belirterek, “Durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışmaya ve üretmeye de devam edeceğiz. Tüm çalışmalarımızda en büyük destekçimiz olan, başta İl Başkanımız Sn. Ecevit Keleş’e, İl yönetimimize ve katkısı olan tüm partililerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde kazanacağız” ifadelerini kullandı. Serkan Ok 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE