EKREM YÜCE: HİZMET İÇİN VARIZ

Yenikent’te Adapazarı İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “4 aylık süreçte sahadayız. ADA Treni merkeze geldi. TOPÇA Katlı Kavşağı açılıyor. Bizler hizmet için varız.” dedi.

EKREM YÜCE: HİZMET İÇİN VARIZ

Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AKP Adayı Ekrem Yüce, AKP Adapazarı İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen programa katıldı. Yenikent Park’ta gerçekleştirilen buluşmada İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AKP Adayı Mutlu Işıksu, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AKP Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, davetliler ve çok sayıda vatandaş yer aldı.
İLÇE BAŞKANLARI
AKP Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, “AK Parti siyasetinin en önemli gücü olan kadınlar olarak durmaksızın çalışıyoruz.. Bizler 31 Mart seçimlerinin sadece bir yerel seçim değil, milletimizin geleceği için beka seçimi olduğunun farkındayız.” dedi. AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, “ Gece gündüz çalışan, fedakarlık gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı
DESTEK BEKLİYORUM
Cumhur İttifakı AKP Adayı Mutlu Işıksu, “Seçimlere 3 gün kaldı. İlk günden bugüne samimiyet ve gayretle geldik. İnşallah Adapazarı’nda rekor bir oy alacağız ve bu kadın kollarımızın gayretleriyle olacak. Çünkü sizler gece gündüz demeden gayret gösteriyorsunuz. Yenikent bölgemize içinde sosyal tesisler ve spor alanları olan bir kapalı pazaryeri kazandıracağız. Sokak hayvanları için barınağımızın kapasitesini arttıracağız. Son 3 gün kala büyük destek bekliyorum” dedi.
HİZMET İÇİN VARIZ
Memleket işi gönül işi diyerek çalışmalar gerçekleştiren tüm katılımcıları tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “2002’de bir güneş doğdu ve milletimize hizmet aşkıyla yollara düştü. Dünya 5’ten büyüktür diyerek mazlum milletlerin kucaklayıcısı oldu. Bu süreçte çeşitli badirelerle karşımıza çıktılar. Çok şükür hepsini milletimizin feraseti ile engelledik. Şimdi ekonomik olarak oyunlarla karşımıza çıkıyorlar. İnşallah 31 Mart’ta bu oyunları tersine çevireceğiz” dedi. Başkan Adayı Ekrem Yüce, “4 aylık süreçte sahadayız. Mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Şehrimizi en kuzeyinden güneyine kadar ilmek ilmek dokuyoruz. Hamdolsun büyük bir teveccüh var. Daha seçilmeden hemşerilerimize sözlerimizi de yerine getiriyoruz. İlk geldiğim akşam ADA Treni gelecek demiştim, geldi. TOPÇA’da katlı kavşak yarım kalmıştı, hızlandırdık ve açılışını yapacağız. Bizler hizmet için varız. Yürüyüşümüz hizmet yolculuğudur” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER